Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil nem várt előtt 2 nappal...

Xepil nem várt előtt 2 nappal biztos pozitívat mutat, ha van baba?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom hogy van e baba vagy sem, mert szabiból megyek vissza melózni, és meglehetősen megerőltető a munkám.

2014. aug. 14. 10:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
vettem, de nem x-epilt mert az elfogyott nekik, hanem rossman-osat. az negatív lett.
2014. aug. 14. 12:27
 12/17 A kérdező kommentje:
2014. aug. 14. 12:30
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

halványan van ott valami 2.csík féleség, nem?

csak a színe nem pirosas. élőben látod?

2014. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az xepil ket nappal nem vart elott full negativ volt. Harom nappal kesobb csini pozitiv lett. Masfele teszt egy masik terhessegemnel nem vart utan volt ilyen halvany, mint az xepil.
2014. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

mondhatni megsemmisült a teszt a kép készítése után a kotnyeles macskám felugrott az íróasztalomra és pont rálépett a reakciós mezőre, piszkos lett így kidobtam.


Az a 2 csík amit látsz az nem az ami kicsit világos? Mert az a fehér műanyag lap széle a reakciós mező mellett.


De holnap hajnalban mielőtt megyek melózni csinálok egy Gabrielle tesztet is :P Azt nem fogom tudni feltenni.

2014. aug. 14. 15:29
 16/17 anonim válasza:
Szia! Nekem nem mutatta, viszont Corax teszt nem várt napján ESTE pozitiv lett, X-epil ma délután (tegnap kellett volna megjönni) igaz kicsit halványabban szintén pozitiv :) Reggel sajna nem volt alkalmam tesztelni, de szombat reggel csinálok majd egy utolsót és hétfön hivom a dokit :)
2014. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ, hogy mikor mutatja ki a tesz a pozitívat. Én vagyok az extrém eset. Menzesz előtt 7 nappal voltunk együtt a férjemmel, és úgy tűnik volt egy kósza peteérésem, mert már 4.5 éves a picikénk. Természetesen nem jött meg, de a teszt sem mutatta még a kimaradt menzesz után 5 nappal sem, sőt az orvos sem találta babára utaló jelet elmaradt menzesz után másfél héttel. Aztán kiderült, hogy mégis ott van:-)
2014. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!