Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második kisfiús terhességnél...

Második kisfiús terhességnél tapasztalatok? Ne nevessetek ki, csak kíváncsiságból kérdezem más is tapasztalt hasonlót.

Figyelt kérdés
Végeztem egy statisztikát környezetemben, és akit kérdeztem 1.baba kisfiú tünetmentes,(sokszor lányosaknál is) de 2.esetben, főképp fiúknál émelygés,hányinger van mindenkinél.(Még a szomszédnénim is elmesélte 31 éve szült a 2 fiánál neki is ez volt)

2012. febr. 29. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is így volt. Émelygés, hányinger nekem egyikkel sem volt nagyon ,talán 1* hánytam, de volt más: felfázás, fogínyvérzés, lábfájás, fertőzés. A második terhesség rosszabb volt.
2012. febr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem émelygés volt, és hányáson kívül minden más. Barátnőm hányt 12 hétig, ahogy a nagykönyvben meg van írva.


Statisztikát többszáz vagy inkább több ezer emberből lehet érdemben készíteni..

2012. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az igaz a statisztika nem így megy, csak érdekes volt,akit kérdeztem,mindenkinél hasonlóan 2.baba -fiú..hányinger-émelygés volt az első amit megemlített a tünetei közül..

(tudod milyen ez: mész az utcán,meglátnak ,pocid növekedik, hogy vagy stb? és már meséli is a saját részéről milyen is volt...nem ilyen több százas statisztikát csináltam )

2012. febr. 29. 20:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 fiúról van tapasztalatom, de vele másfél hónapig állandóan hányingerem volt.
2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
masodik fiu, es igen borzalmas hanyinger volt az elso trimeszter vegeig, meg almossag, nagyon nehezen birtam az elejet
2012. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2 fiam van, mind a 2szer szörnyen rosszul voltam terhesen.
2012. febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 fiam van,mindkét terhesség alatt émelygés,hányás,szagundor.Most 10. hetes vagyok,eddig semmi ilyesmi nem volt.Kívánós se vagyok(a fiúknál se voltam).
2012. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1 kisfiam van, 4 hónapig hánytam, ár arra is ébredtem, hogy hánynom kell, ahogy kinyitottam a szemem. Ja és hulla fáradt és álmos voltam :)
2012. febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy fiam van, és a pocakomban a következö. Szinte teljesen egyforma a két terhesség. A mostaninál már az elején megmondtam, hogy szerintem fiu.

Kissé étvágytalan voltam és aluszékony. Bár az aluszékonyság amugy is jellemzö rám. Biztos az alacsony vérnyomás miatt.

2012. febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ket fiam van es egyik terhesseg alatt sem volt hanyingerem, soha nem is hanytam. Illetve az elso terhesseg vegen szenvedtem a gyomorsavtol, de az mas teszta.
2012. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!