Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi tunet vag felfazas?

Terhessegi tunet vag felfazas?

Figyelt kérdés

Aug 2. An menstrualtam es 6.an fejezodott be ,7.en egyutt voltunk a ferjemel kihuzzasi modszerel... es termeszetesen az aktusnal kivette... na de...aktus utan azonal ujjra kezdtuk... ra 1 hetel surun jarok wcre nagyon... nem.faj nem.eg nem viszket nem csip.... folyasom is normalis csak tobb van !!1x valami barnas csepp is volt a wc papiron.... ugye ez korai meg terhessegi tunetnek???foleg igy hogy mensttuacio utan 1 nappal voltunk egyutt??


28. Eves vagyok es ferjenel.. ha baba lenne sem lenne problema megtartanuk termeszetesen!!

29.30.naposak a ciklusaim.... tehat meg peteeres sem volt 7.en !!!

Koszonom.a valaszokat!

Bocsi ha tele hibakal melle gepelesel irtam telorol irok



2014. aug. 17. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Èn is csomót pisiltem eleinte.

Majd írd le ha kiderül.

2014. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen:)sztem mar megvarom e honap veget a tesztelesig es majd megirom!!
2014. aug. 17. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen a terhesség, mert aktus után egy héttel még nincsenek terhességi tünetek.
2014. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem írom, hogy 100%, de az én véleményem az, hogy nagyon-nagyon korai lenne aktus után 1 héttel érezni bizonyos terhességi tüneteket!

Nekem az első tünet a menzesz elmaradása volt, onnantól jöttek szép sorban a tünetek,gyakori vizelési inger,mellfájdalom,étel,illat undor,émelygés stb. A klasszikus tünetek:)

Üdv 23hkm

2014. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vàlaszàt!!! Csak azt hittem hogy ha fel vagyok fàzva mert màr voltam akkor fàjt pisilnem,most pedig nem fàj tünetmentes!!mindegy ha nem mullik akkor elmegyek orvoshoz. Ma dėlelott semmo bajom nem volt...most delutan ujjra a wc jarom... tehat ez semm àllando jellgü ,furcsa ės ėrdekes!! De mėg1x köszönöm ment a zöld kėz:))
2014. aug. 19. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a szervezet tud érdekes dolgokat produkálni. Olvastam már olyanról itt, akinek menzesz után 2-3 nappal valami gyanús volt, és pozitívat tesztelt. Persze biztosat az orvos mond :)
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!