Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sűrű pisilési inger--felfázá...

A sűrű pisilési inger--felfázás, betegség nélküli--mindíg azt jelzi, hogy meg fog jönni? Vagy lehet terhességi tünet is?

Figyelt kérdés
Luteális szakasz felénél tartok.Vagy ez is pms tünet?
2009. dec. 9. 11:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott tartok, ahol te.. Nekem is pisilési ingerem van, sőt, enyhe bizsergésem is odalent. De szerintem felfázva nem vagyok, mert vigyázok magamra...

Drukkolok nekünk! ;)

2009. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy:)Köszike.

Én csak azért vagyok megijedve,hogy ez megint mensi lesz,mert olvastam egy fórumban,hogy a sűrű pisilési inger mensit jelez.

Én 17-18 körülre(nem)várom.

És te?Mikorra nem várod?

2009. dec. 9. 11:08
 3/31 anonim ***** válasza:
14-15-e körülre...
2009. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Remélem 2 csííkos lesz a teszted!:)És nekem is:)

Gondolom jövőhéten tesztelsz is ugye?Majd várom mi lett az eredményed.

2009. dec. 9. 11:16
 5/31 anonim ***** válasza:

Ha kibírom addig ;) Nagy tesztelő vagyok :D

Köszi a drukkot, én is neked!!!!

2009. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelési inger simán lehet terhességi tünet.Drukkolok Nektek csajok! Majd írjatok!
2009. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én is mindig sűrűn mentem pisilni, de mindig mensi volt! Az tünt fel, hogy egyszercsak, mikor meg kellett volna jönnie, akkor éjszaka is mennem kellett pisilni és pozi lett a tesztem! Drukkolok nektek!


5 hetes km

2009. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

A gyakori vizelési inger nem 5-6 nappal a nemvárt előtt terhességi tünet, hanem egy-két héttel utána, amikor a megnövekedett méh előrefelé ránehezedik a húgyhólyagra, és nyomja. A nemvárt előtt a méh normális méretű, a vizelési inger a szokásos menszesz előtti sűrűségű.


Sajnos a nemvárt előtt nemigen lehet semmiből sem terhességre következtetni, egyedül abból, ha az ébredési görbe trifázisos.


22h

2009. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Kedves 22 hetes:

Kösz,így legalább nem élem akkor bele magam.

A hőm nem trifázisos.Pé előtt össze-visszaság,pé után is csak naponta 1-1,5 fokot melkedett.Igaz,hogy 37,de erre nem adok.

Elkeseredtem:((((

2009. dec. 9. 11:56
 10/31 anonim ***** válasza:

Hát, nemtom, nekem ez a 4. terhességem, talán az elsőknél igaz, hogy csak később nő a méh, nekem a 3. nál is már hamar látszott a pocakom, ergo hamarabb jött az inger is. Szóval mindenkinek más, ne keseredj el, kérdező!

Első voltam.

2009. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!