Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam ovu teszteket es...

Csinaltam ovu teszteket es probalkozunk hatha sikerül egy kistesot összehozni. De fogalmam sincs hogy a tesztek alapjan melyik a pozitiv nap. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


A kepen az elsö 14.15.16.17-ei 2szer a vegen.Mindegyik delutani keszites..az utolso 2 pedig 16ora es 20ora 17.en A naptar szerint 18. -an lenne peteeresem azaz ma de akkor elötte melyik ket nap utalt arra hogy peteeresem lesz? Fogalmam sincs. Segitenetek?


Bocsi a kep minösegeert.



2014. aug. 18. 09:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez mind messze van még a pozitívtól, akkor lesz az, ha a tesztcsík ugyanolyan vagy erősebb lesz mint a kontrollcsík.
2014. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
mar 10.-e ota csinalom a teszteket..es a regebbi teszteken tenyleg szinte semmmi nem latszik.Ezert gondoltam hogy lehet hogy valamelyik ezek közül jelenthet pozitivat csak a teszt nem valami erzekeny es talan ezert nem latszik egyik sem pozitivnak.ezeken a napokon kezdett erösödni a csik, illetve normalisan latszani..most a teszt nem jo vagy nincs peteeresem?a naptar szerint ma van peteeresem vagyis ezek közül valamelyik tesztnek mutatnia kellene hogy ma peteeresem van, nem?
2014. aug. 18. 09:56
 3/43 anonim ***** válasza:
A naptárat el lehet felejteni. Igen sajna messze vannak a pozitívtól. Hány naposak a ciklusaid? Egyéb jelek?
2014. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Igazabol kb 3nappal ezelöttig fajt a hasam mintha megjönne(menszesz utantol mar fajt egeszen 15-eig ami mondjuk furcsa mert eddig ilyen nem volt hogy meg utana is fajna mintha megint meg akarna jönni)..azota semmi.Höm magasabb, de ezen kivül mast nem erzekeltem.
2014. aug. 18. 10:36
 5/43 A kérdező kommentje:
ciklusom 26napos es mindig pontos, ez lemaradt.
2014. aug. 18. 10:37
 6/43 anonim ***** válasza:
Nekem ebből nem derült ki, hogy hányadik ciklusnapokon csináltad a teszteket. Amúgy tényleg totál negatívak, majd akkor pozi, ha a tesztcsík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll csík. 26 napos ciliusnál valahol a 14. nap körül lenne normál esetben ovulációd.
2014. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Most hanyadik napon vagy?
2014. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
ertem. Akkor csinalok meg par napig. Elvileg ma vagyok felidös ponosan vagyis 1-en kellene megjönnie.Tudom hogy hülyeseg de csinaltam reggel is ovu teszteket: ezek 15, 16,17,18.-a . Ezek sem pozitivak de nem lehet hogy a teszt rossz hogy reggel es delutan is szinte csak ugyanazt mutatja?
2014. aug. 18. 10:48
 9/43 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt :)

[link]

2014. aug. 18. 10:49
 10/43 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 13.napon es 1.-en kellene megjönnie
2014. aug. 18. 10:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!