Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
együtt voltam egy pasival pénteken... nem védekeztünk, egyéjszakás kaland volt... eléggé rendszertelen a menstruációm, de valamikor a napokban kellene megjönnie.. néhány nappal menstruáció előtt lehetek terhes? nem akarok babát, és szörnyen félek hogy becsúszott... van rá esetleg valamilyen módszer, hogy ha esetleg mégis "baj" lenne, még most "elvetéljek"?? abortuszt nem szeretnék később, de babát sem :/

2014. aug. 18. 23:17
 1/10 A kérdező kommentje:
nem ment el bennem, és ha jól tudom, az előváladék sem igazán került "belém"...de a másodikban nem vagyok teljesen biztos
2014. aug. 18. 23:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyük sorra?


1. egyéjszakás kalandban nem védekezel. Nem csak babát szedhetsz össze hanem ki tudja milyen nemi betegséget is.


2. Igen, náhány nappal menzi előtt is lehetsz terhes. Sőt! Mivel nem tudod, hogy mennyi nappal is vagy menzi előtt, lehet h épp a termékeny napokat kaptátok el. A teherbeeséshez egyébként BÁRMIKOR megvan az esély. Ezért kell védekezni mindig, ha nem akarsz babát.


3. Nem ni9ncs rá módszer, hogy valahogy elvetélj. legalább lehetett volna annyi eszed, hogy aktus után beveszel 72 órás tablettát, de mostmár azzal is elkéstél.


4. Abortuszt nem szretnél, de babát sem. Hát ezt előbb is átgondolhattad volna még mielőtt egy egyéjszakás kalandba bonyolódsz védekezés nélkül.


5. Nem ment el benned. Ez csökkenti az esélyét, hogy tehetbe ess. De az előváladék nem szabályozható, az mindig termelődik. És ugye abban is lehetnek nagyon ügyes kis katonák, akik élérhetik a céljukat.


javaslom, hogy a legközelebbi egyájszakás szex előtt vagy inkább helyett olvass egy kicsit a témában, mert nem az a kérdés, hogy menzi előtt lehetsz-e egyáltalán terhes, arra utal, hogy igencsak hiányos a tájékozottságod. Hogy finoman fogalmazzzak.

2014. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, bár egy kicsit ez pár részről bonyolultabb.... a 72 órásat nem használhatom egy bizonyos kötelező gyógyszerem mellett... ismerem őt már régen, a betegség kizárva...
2014. aug. 18. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:

ha 72 órást nem vehetsz be, akkor meg pláne védekezz! Óvszer!!!

Az meg, hogy ismered régóta miért zárja ki azt, hogy esteleg nemi betegség hordozója legyen? Mert a kettőnek semmi köze gyemáshoz. Van róla orvosi papírja, hogy nem terjeszt semmit és az összefekvés előtt átolvastad? Mert egyéb esetben ilyen biztosan nem lehet kimondani, hogy KIZÁRT. Főleg, ha könnyen adja magát az ilyen kalandokra, ki tudja még hány és hány lányban mártózott meg. vagy arról is beszámol neked?

2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, beszámol, a legjobb barátom... egyébként eddig semmilyen terhességgel járó tünetet nem észleltem magamon... úgyhogy egyenlőre reménykedek
2014. aug. 19. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Még jóhogy nem érezhetsz tüneteket ilyen korán.

A tüneteket a HCG okozza. A HCG a beágyazódás UTÁN termelődik. A beágyazódás pedig a megtermékenyülés UTÁNI 7-10 napban van. Tehát tüneteket még nem érezhetsz semmiképp ilyen korán, de ez ne nyugtasson meg, mert attól még lehet hogy már terhes vagy. Érted?


Jajj, istenem. Most volt itt egy másik kérdés, hogy terhes lehet-e a lány, mert menzi utáni napon voltak együtt és ők úgy tudták, hogy akkor egyszerűen nem lehet teherbe esni. Ezt mégis honnan szedték? Vagy egy másik kérdező azt kérdezte, hogy hány éves kortól lehet terhes valaki, mert a pasija azt mondta neki, hogy nyugi, nyugodtan beleélvezhet, mert a lány még úgyis kicsi a teherbeeséshez. Könyörgöm milyen világban élünk??? B...ni ész nélkül az megy, de kicsit is tájéjkozódni már nem? Pedig állandóan a neten lógtok, pár kattintással máris tájékozottabbak lehetnétek.

2014. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy megnyugodtam... de azt nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet...
2014. aug. 19. 00:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF : Kedves utolsó ! Ezeket a kérdéseket en is olvastam, es nagyon le vagyok döbbenve :D komolyan nem hiszem el hogy ilyen emberek vannak...

Nem olyan. Ehez felhúzni egy gumit, vagy tabit szedni vagy esemény utánit bevenni ... Nem egy módja van a védekezésnek egyet lehetne alkalmazni .. Nem ?

Kedves kérdező . Elovaladektol is lehetsz terhes.

Nem akarsz se babát se abortuszt , de nem védekezel es ne vehetsz be utána esemény utáni tabit . Ezt hogy gondoltad ??

Vagy nem értem.. Hogy akarsz elvetélni ? Utogeted a hasad ? Jajj :( borzasztó ez a sok felelőtlenség amit elkövet sok ember, meg az is hogy a gyakorikerdesek.hu n akartok ezekre választ kapni, azokra a hülyeségek re amit ti elkövettek !

2014. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudod mivel érdemelted ki ezt a hangnemet ?? A butaságoddal azzal! Hogy ész nélkül szexelsz! Utána meg itt várod a választ hogy mit tegyél.

1 jo tanács gondolkodj, mielőtt bármit is teszel. Ja meg olvass mielőtt szexelsz!

2014. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez már vagy a 100 ilyen kérdés a hétel mi a tököm van veletek ? Unalmas a nyàri szünet? Komolyan a pasik farkára kéne tetováltatni egy betegtályékoztatót! És igen simán lehetsz terhes!
2014. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!