Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is lehetséges, h...

Szerintetek is lehetséges, h épp egy baba készül megfoganni? A neten már mindenféle előjeleket elolvastam, de így talán, jobb, ha valakik helyzetpontosan tudnak tanácsot adni.

Figyelt kérdés

Előző menzesz: júli 25től; ciklusom 28-35 nap közt váltakozik; Kb 7-9 nap mire teljesen elmúlik a vérzésem-kb 5nap barna csak, és elég enyhe is. Illetve 23 éves és férjes vagyok.


Most augusztus 14-18ig, 1-1 pici vérpötty és rózsaszín-barnás "vizes" folyásom volt. Időnként enyhe szédülés, a folyás ideje alatt a petefészkeimnél elhordozható szúró fájdalom, leginkább este. Volt szörnyű derékfájás 2 napig, még a pöttyözés előtt. Tegnap szívdobogás, szájban 36,9es testhő(hónaljban nem igen szoktam láznál sem mérni, mert ott valahogy nem igen mér valósat) Este iszonyúan fájt a fejem, de most is olyan nyomott vagyok-állítólag nincs front.

Per pillanat jól vagyok csak "nyom a fejem" egy kicsit.

Ma teszteltem, de még semmi.


Voltam a hónapba a csisztapusztai gyógyfürdőben, esetleg az rakja épp rendbe a ciklusom, és ezért érezhettem a peteérést, vagy szerintetek lehetséges fogamzás/beágyazódás is lehet? Köszönöm a válaszaitokat!



2014. aug. 19. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ígértem, hogy írom miként leszek tovább.

Most szeptember 6.án jött meg (előzőleg jul.25 volt)

Kitartóbban nyilallgat mint szokott, meg nagyon nehéz volt az első éjszakám vele, de nem látok leváló db-okat. Ebben az esetben még mindig akár lehetséges a baba dolog, de ez persze csak egyenlőre fikció. Tehát, ha van valami akkor még ide írom azt is.


Egyébként érdekes, h nem is lenne semmi bajom, csak minden bélmozgásomtól úgy nyilall a méhem, meg elég széles körben a környéke, h csillagokat látok...De erre is van megoldás :) ha félig állva végzi az ember a szükségét(ezt csak azért írom, hátha valakinek segít az ötlet, aki hasonló fájdalmakkal kell h szembenézzen)



Én az itteni kérdésekből sokszor hiányolom, hogy nincs tovább vezetve a sztori. Pedig az elég tanulságos lehetne másoknak, elvégre nem törlik a korábban megbeszélt témákat az adminok. Tehát ezért gondoltam végig írni a magam kis kálváriáját. Hátha majd valaki olvassa, akkor talál benne kedvére valót.

2014. szept. 8. 11:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ott semmi, nem vagy terhes, bocsi, de el kéne ezt fogadni. Új hónap új remény :) kívánom a legjobbakat!!!
2014. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaaaj megertelek, hidd el, hasonloan figyeltem magamon mindent 3 honapja, es en is minden kis jeltöl azt vartam, hogy na ebböl most tuti baba lesz. Sajnos a kiabrandito valosag az, hogy meg gyengebb menstruacio eseten is a legtöbb esetben nincs baba, a ciklus közbeni rövid verezgetes vagy progeszteronhiany, vagy az ovulacio okozza, korai terhestünetek a legtöbb nönel nincsenek, es beagyazodasos verzes is sokkal ritkabb, mint amennyire szeretnenk annak hinni. Nem mondom, hogy nincsenek kivetelek, en is ezek utan kutattam anno, es talaltam is parat, de ez a ritka, kiveteles eset, nem pedig az altalanos. Tudom, hogy ettöl meg az ember remenykedik, de megvolt neked elözö honapban, ha gyengebben is, es most is megjött, a teszt negativ volt, ha hematoma okozta volna a verzest, a teszt mar akkoris kimutatna.


Ha nem nyugtat meg semmi, menj el nögyogyaszhoz, en is ezt tettem. A legtöbb korainak hitt "tünet" sokkal valoszinübben utal a menstruaciora, es bar en ezt nem akartam korabban elhinni, de tenyleg siman tud az ember produkalni is maganak tüneteket, en peldaul annyira izultam es szerettem volna, hogy a szokasos hosszu ciklusom helyett 24 napra megjött, ami korabban sosem fordult elö, es azota is figyelem magam, es 26-28 napra jön meg, es olyan tüneteket is veszek eszre, amiket korabban nem.


Es sajnos, ha egigolvasod a gyakorit, altalaban nem lett baba azoknal, akik nagyon figyeltek magukat, es korai tüneteik voltak, hanem csak pms, vagy bekepzelt tünetek voltak, 1-2 ritka esetet leszamitva.


Sajnalom, hogy nem tudtam olyan valaszt adni, amit hallani szerettel volna, hidd el, tenyleg. En is szeretnek mar babat, nagyon megertelek. Annyit tehetsz addigis, hogy mozogsz, keves gyors felszivodasu szenhidratot eszel, aviva tornazol, es peteereskor, de attol függetlenül is probalkoztok (vannak akik pl. a menstruacioja alatt tudnak csak teherbe esni).


Kivanom, hogy minel elöbb összejöjjön a baba. Miota probalkoztok?

2014. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!