Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után pár nappal...

Peteérés után pár nappal szúrós érzet normális?

Figyelt kérdés
Készülünk a gyermekre, néha már görcsösen is szerintem. Mikor elterveztük, hogy jöhet, elkezdtem folsavat szedni, és figyelni a testem változásait. Az együttlétek ovu előtt sűrűbbek, mint előtte. Peteéréskor is együtt voltunk, majd 2 napra rá elkezdett szúrkálni a hasam alja. Szerintem ez korai. A nemvárt napjánál hamarabb nem fogok tesztelni, mert tudom, hogy semmi értelme. Mindig szabályos volt a ciklusom, hátha most sikerül...

2014. aug. 20. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont most raktam fel hasonló kérdést :) Nálam ugyanez a helyzet. Hétfőn volt a peteérésem, 3 napja szurkál alul a hasam. Nem tudom mi lehet ez, de amikor még nem próbálkoztunk babával, akkor csak simán a peteérést meg előtte levő napokat éreztem, de ez valahogy más volt és azóta is tart. Mi nem görcsölünk rá, ez volt az első próbálkozós hónapunk.
2014. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elvileg nekem is hétfőn volt peteérésem és hasonlókat érzek...

Mi előző hét szerdán voltunk együtt, az akár hogyan is számolom 5nap :( kevés reményt fűzök hozzá, deazért titkon reménykedem :)

2014. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi is szerdán, pénteken, vasárnap és hétfőn voltunk együtt. Pont hétfőn volt pé-m. Tegnap vettem észre, hogy fáj/szúr a hasam alja. 1-re nem várom... hátha :-)
2014. aug. 21. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Jé....nekem is hasonlóképpen van..én is 1-re nem várom :) Mikor tesztelsz? Én alig bírok várni.
2014. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok...én 3.-ra nem várom... Szintén alig bírok várni és persze ilyenkor múlnak lassan a napok :P

Viszont az alhasam az nagyon feszül...persze beágyazódás nem lehet, de nem tudom mitől van...még soha nem éreztem ezt pedig már 25 éve menstruálok :P

2014. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg, akkor másnap tesztelek. Tényleg nehezen mennek a napok, de ha már kibírtam 29 évet baba nélkül, akkor ezt a 10 napot is kibírom vhogy :-) szedtek azért valami vitamint? Én a folsavat kezdtem el olyan 3 hónapja napi 1et. Meg magzatvédő vitamint heti 3szor... lehet hogy beteges, de akkor is:-) legalább erős lett tőle a körmöm meg elkezdett nőni a hajam :-)
2014. aug. 21. 15:40
 7/10 A kérdező kommentje:
És olyan érzésetek van, hogy pisiléskor mintha valaki "kifacsarná" az utolsó cseppig? Meg ha ülök, akkor mintha a méhemen ülnék, meg a derekamnál is fájdogál. De lehet hogy már csak bebeszélem, mert ennyire szeretném ha baba lenne a dologból...
2014. aug. 21. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, de ha pl. elmegyek pisilni akkor utána 2 perccel már újra tudok pisilni :D


Elvileg hétfőn volt a peteérés a ciklus.hu szerint akkor jelentkezett az a tojásfehérjés nyák. Viszont itt van péntek és még mindig feszít a hasam legalul... Vagy tolódott a peteérés vagy passz...

Ilyen hossz ideig soha nem éreztem a hasam.

2014. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#2: neked is van "mindjárt megjön" érzésed? Mert nekem állandóan...meg tegnaptól fejfájás. Barnázás még nem jelentkezett, bár ahogy olvatam, nem feltélenül jár a beágyazódás vérzéssel. Meg a szeméremcsontom felett elég kemény a hasam - ezt a kozmetikusom vette tegnap észre fazongyantánál :-) már aig várom hogy elteljen ez a pár nap, hogy lehessen tesztelni. De lehet, hogy a nemvárt előtt 2 nappal csinálok egy 10es érzékenységűt... nem bírom már kivárni :-). :-)
2014. aug. 23. 13:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Na nekem kiderült, hogy mi a bajom... nagyon úgy néz ki, hogy ismét nem terhesség.... az érdekes pisilés pedig vesekő vagy vmi ilyesmi.. háziorvos nem mond semmit "nekem is volt ilyen..." :( Voltam ma uh-on, gondolom azon látták volna ha van beágyazódás
2014. aug. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!