Ebből lehet gyerek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a menstruációja után pár nappal szeretkeztünk. Egy éjjel az első három menetet óvszerrel, a negyediket màr óvszer nélkül, de mikor éreztem, hogy elélvezek, azonnal kihúztam. Továbbá a barátnőmnek nem volt orgazmusa, miközben csináltam. Teherbe ejtettem így? :/ akkor sincs baj, bár fiatalok vagyunk még.

2014. aug. 22. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"Továbbá a barátnőmnek nem volt orgazmusa, miközben csináltam."


A teherbeeséshez az égvilágon semmi köze, de annyi kiderül belőle, hogy béna vagy az ágyban.

2014. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

"Továbbá a barátnőmnek nem volt orgazmusa"


Ha szerinted a teherbeesés függ a női orgazmustól, akkor nagy baj van a fejedben...

2014. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Négy menetet nyomtatok, de a nődnek nem volt orgazmusa??? :-D

Ettől függetlenül simán lehet terhes! Csak egy csomag gumitok volt (3db)??? Ezért volt a 4.gumi nélkül??? :-)

Legközelebb családi kiszerelést vegyetek gumiból!!!

2014. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
3: Vicces ez a családi kiszerelés elnevezés. Pláne, hogy pont evvel a 3-massal sikerült családot alapítani.:)
2014. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

ja ja van 12db os kiszerelés is :-)))


am meg lehet h a 4ik nél nem volt orgazmusa


hmm megjegyzés: egy jó szeretkezés extra ovulációt okozhat, és ez független attól h éppen hol tart a ciklusa a nőnek ...

2014. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat, de ez elhanyagolható tényező azzal szemben, hogy ha sperma jut a hüvelybe, akkor fennáll a terhesség veszélye.

Gondolom nem egy laboratóriumban történt a dolog egy orvoscsoport felügyelete mellett, akik szimultán mérték a peteérést és a hormonszintet.

Ez esetben minden védekezés nélküli együttlét potenciális terhességet jelent.

2014. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nem hiszem, hogy lényeges, hogy orgazmus nélkül 5%-ot csökkent a teherbeesés valószínűsége...
2014. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A lánynak pont most van peteérése. szóval a fogamzás majdnem biztos. (Még úgy lehet csökkenteni az esélyeket, ha többedik ejakulátumról van szó, de ilyenkor mosakodni kellett volna előtte. Mivel rajtad maradtak az előző ejakulátumok is, ezért nem sokat számít, hogy hányadik volt.)


De: az első hónapban elmegy a fogantatások 70%-a. Szóval no para!

2014. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyen be egy esemény utánit...
2014. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Istenem, emiatt be ne vegyen esemény utánit.. Én ezer meg egyszer csináltam óvszer nélkül, és nem lettem terhes.. Bár arra figyeltünk mindig, hogy ha már elment egyszer akkor menjen el pisilni, hogy kimenjen a hugycsőből a maradék, valamint lemosta kívülről. Mondjuk levegővel érintkezve úgyis meghalnak a kis drágák :D Ja és nem volt peteérése a lánynak, mert az a ciklus 14. napja körül történik, ő meg még nem tartott ott. (Gondolom 5 nap menstruáció + 2-3 nap?)

Szóval no para, nem lesz terhes! Nem beszélve arról, hogy egy negyedik adag spermának mennyivel kevesebb a fogamzóképes spermatartalma, hát még az előváladéknak..

2014. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!