Ebből lehet gyerek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a menstruációja után pár nappal szeretkeztünk. Egy éjjel az első három menetet óvszerrel, a negyediket màr óvszer nélkül, de mikor éreztem, hogy elélvezek, azonnal kihúztam. Továbbá a barátnőmnek nem volt orgazmusa, miközben csináltam. Teherbe ejtettem így? :/ akkor sincs baj, bár fiatalok vagyunk még.

2014. aug. 22. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De az orgazmusnak tényleg semmi köze a teherbeeséshez :)
2014. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10: Nekem a 9. napon van peteérésem, kb. mensi után másfél nappal szoktam érezni a nagy szexuális vágyat és a peteérési jeleket. Az aktus után pedig 2-3 napig élnek még a petevezetékben a spermiumok. Szóval de, a fogamzásra legalkalmasabb időpontban volt az együttlét.


A mensi pedig nem nem tudjuk, ennél a lánynál milyen hosszú, tehát hogy a mensi után 2-3 nappal, az nála a ciklus hanyadik napja!

2014. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Istenem, emiatt be ne vegyen esemény utánit.. Én ezer meg egyszer csináltam óvszer nélkül, és nem lettem terhes..

-max a mázlin múlott vagy esetleg meddo vagy csak még nem tudsz róla !


Bár arra figyeltünk mindig, hogy ha már elment egyszer akkor menjen el pisilni, hogy kimenjen a hugycsőből a maradék, valamint lemosta kívülről.

-ez sem 100% ám !


Mondjuk levegővel érintkezve úgyis meghalnak a kis drágák :D

--ja pár óra múlva ....


Ja és nem volt peteérése a lánynak, mert az a ciklus 14. napja körül történik, ő meg még nem tartott ott.

--istenem h mennyire nem ismered a női ciklust !

soha nem pont a 14ik napon van !!

menj át a gyerekvállalás teherbe esés részre és olvasgasd am meg extra jó szexnél simán lehet soron kívüli ovuláció !


(Gondolom 5 nap menstruáció + 2-3 nap?)

Szóval no para, nem lesz terhes! Nem beszélve arról, hogy egy negyedik adag spermának mennyivel kevesebb a fogamzóképes spermatartalma, hát még az előváladéknak..

- bőven elég egy picikének célba érni !

2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A két havi vérzés közötti 5-6 napban fogékony a nő a terhességre.
2014. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!