Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájsebtől fájhat a hasam...

Méhszájsebtől fájhat a hasam legalul? Vagy esetleg beágyazódás lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Nem tudok méhszájsebről, hogy lenne nekem.

Babára készülünk, kb. egy hete volt peteérésem, amit éreztem, de azóta is folyamatosan érzem a hasamat legalul. Olyan, mintha azonnal meg akarna jönni, de csak szept. elsején kellene...


Ha lenne méhszájsebem az fájhat így? Vagy mitől lehet ez, volt valakinek hasonló?


2014. aug. 22. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A méhszájseb nem fáj. A beágyazódás pedig korai még ha csak szeptember elején kell megjönnie.
2014. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete ovuláltál, legkésőbb egy hét múlva meg kell jönnie. Lehet beágyazódás, igen. És valóban nem fáj a méhszájseb, azt nem érezheted. Illetve szex közben lehet, hogy érzékeny, de önmagában...
2014. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!