Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodás, peteérés vagy...

Beágyazodás, peteérés vagy aggodalomra semmi ok? 16/L

Figyelt kérdés
egy hete lefekudtem a barátommal és belém élvezzet ..de még nem tudom terhes lettem-e mert a menstruáciom után 1 nappal voltunk egyut ..de viszont tegnap és ma olyan furcsa érzéseim vannak a hasamba ..mindha beteg kéne legyek de mégsem ..s ma folyt valami feher nyálkás 'izéé' s bugyim tiszta nedves lett töle ..nem hiszem hogy be kébzelem de félek..

2014. aug. 22. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Ha már ennyire felnőtt vagy, hogy szexelgetsz össze-vissza, akkor legalább tanulj már meg írni, meg fogalmazni! Menzesz utáni napon is lehetsz terhes, és 1 hétre rá érezheted a beágyazódást. Szóval gratulálok neked is, úgy mint a másik 4 kérdezőnek!
2014. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A nyálkás izé jelzi az ovuláció közeledtét, úgyhogy ma kapd el a barátodat, ha anyuka akarsz lenni. :) Szal előtte mázlid volt. Ezúttal.
2014. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
de ez lehet mar terhesseg?
2014. aug. 22. 12:14
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul még nem tudsz, úgyhogy korai az anyaság is. Valszeg megúsztad egyébként. Pontosabban az a kis lélek úszta meg, aki szerencsére mégsincs ott a hasadban.


élvezzet - élvezett

egyut- együtt

hasamba - hasamban

mindha - mintha

be kébzelem - beképzelem


És ez még nem minden. Ki engedett téged harmadik osztályba?

2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettát miért nem vettél be?
2014. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
mert azt hittem hogy menszi után rögtön nem lehet teherbe esni
2014. aug. 22. 12:25
 7/29 anonim ***** válasza:

"de ez már lehet terhesség". Nem, hiszen most írtam, hogy még csak most fogsz ovulálni vagy ahogy te nevezed, most lesz peteérésed. Terhesen már nem érik a pete.

A jelenlegi jelekből én erre következtetek. Csak óvatosan, az azt hittem-ekkel. ;-)

2014. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
remelem csak enyirol van szo.
2014. aug. 22. 12:35
 9/29 anonim ***** válasza:
Minden 15-16 éves ezt hiszi mostanában, ezt valahol tanítják a suliban, hogy nem lehet ilyenkor teherbe esni??? :)
2014. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem csak azt hittem de tudom mit higyek ..valaki azt mondja hogy kicsi az eselye s mas valaki hogy 70-80% h terhes leszek ..most meg folyik ez az izéé ami beágyazodáast is jelenthet ..allitolag
2014. aug. 22. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!