Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes? (Nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes? (Nem volt semmi gond, de nem jön meg, magyarázat lejjebb SEGÍTSETEK)

Figyelt kérdés

Az lenne a "problémám, hogy lefeküdtünk a barátommal. Ez még nemis lenne gond. Védekeztünk (Durex extra safe) utána az óvszer vízzel megtöltve nem eresztett, szal elvileg nem volt lyukas. Már késik több mint 2 hete, de szokott késni, csak most mégis aggódok, ez volt az első alkalom. (május 5.én jött meg az előző) Júni 28.án feküdtünk le és 14.én csináltam egy tesztet az negatív lett. Mindig úgy szokott megjönni, hogy az elmúlásra 1 hónapra és ahhozképest csúszik, szóval oylan 12.e körülre vártam, de még mindig sehol:(

Sztetek lehetek terhes? lehet az a gond?:(

Köszi

17/L


2011. jún. 28. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is késett pont 2 hetet miután elveszítettem a szüzességemet. Nem tudom, hogy a szex átrendezheti a hormonokat, vagy csak amiatt van, hogy valahol legbelül mindenki aggódik azon, hogy nem jön meg, és emiatt nem jön meg, mindenesetre ha nem volt gond az óvszerrel és a teszt is negatív lett, akkor ne aggódj, biztos hogy nincs gond, ráadásul az már elég sokkal az ovulációd után volt.
2011. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja meg hogy 5.e körül pár napig volt barnás folyásom, de olyan egyik barátnőmnek is volt az első után. Igazándiból azon paráztam nagyon:(

Köszi a válaszod:)

2011. jún. 28. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja nem, az ovulációdat lehet elszámoltam, most olvastam, hogy neked nem 28 napra jön meg, de mindegy, nem lesz gond :)
2011. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekemis :D Am sztem azért mert izgultunk, úgyhogy nyugalom, türelem, hátha :D amúgy hallottam azt hiszem a rozmaringteáról hogy "meghozza" hamarabb, és elv terhesek nem is ihatják, nézz utána sztem.
2011. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű hogy terhes vagy, egyszer nekem is volt ilyen hogy egy hónap teljesen kimaradt csináltam 3 tesztet mind negatív lett,aztán elmentem orvoshoz aki azt mondta hogy ilyen lehet akkor is ha valakinek amúgy rendszeresen szokott megjönni, de szerintem menj el te is orvoshoz. 21/L
2011. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Észrevettem, hogy az utóbbi másfél hónapban sok nőnek, lánynak késik a menzesze, többek között nekem is késett másfél hónapot. Volt ugye a napkitörés, volt a holdfogyatkozás, lehet ezek átrendezték ám a ciklusokat.
2011. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Igen énis pont akkorra vártam amikor a holdfogyatkozás volt:)

Amúgy köszi mindenkinek:)

2011. jún. 28. 23:18
 8/10 anonim válasza:

De jó hogy ide találtam én is, nekem is holdfogyatkozáskor kellett volna megjönnie, de előtte 2 nappal elvesztettem a szüzességem, azóta nekem sem jött még meg, remélem nem vagyok terhes!Amugy ma feküdtél le a barátoddal?

Júni 28.án feküdtünk le és 14.én csináltam egy tesztet az negatív lett. ezt nem értem,de biztos csak elirtad és május 28 akart lenni :D

2011. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lesz gond!!!!
2011. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Igen utolsó előtti Május 28 akart lenni:)

Remélem nálatok sincs gond:)

2011. jún. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!