Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy esetleg ciszta?

Beágyazódás vagy esetleg ciszta?

Figyelt kérdés
7-én volt peteèrèsem 18-án szúró érzést éreztem a bal petefészkemnél rá 2 napra ülésnél a derekam is nyilalt. Pisilni gyakrabban járok, mint eddig. Viszont a szúrkák mára abba maradtak. Folyás nincs. A hőmet kb 3napja mérem, ami 37-37,5között ingadozik.4nap múlva kell megjönnie, viszont semmi arra utaló tünetem nincs, pedig napokkal előtte már feszülni szokott a mellem. Párommal nem védekezünk csak az ovu időszakában nem megy belém, szóval az esélyt megadjuk rá. Beágyazódás tünete lehet vagy esetleg ciszta?
2014. aug. 23. 17:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem cysta mert nekem is van engem8.-án mütenek. Szerintem menj el nőgyógyászhoz nekem hasi utrahanggal nézték lassan 1éve megvan korod megtudhatom mert többet tudnek segiteni?!
2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ!Persze 23éves vagyok..Tegnap annyi volt a tünetem,h derékfájàssal feküdtem szinte egész nap viszont ma reggelre,mintha elvàgtàk volna..A hőm egy hete tartja magát 37-37,5..Egy-két napon belül meg kéne jönnie,ha nem teszt aztán iràny a nőgyógyász..
2014. aug. 25. 17:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy peteérésnél volt fehérf nyúlós folyásom,mint mindig,de viszont utánna szàraz voltam,ami meglepő,mert nem szoktam ennyire..Mára a tünetek elmúlása után és menszesz várható időpontjàba ismételten vissza tèrt,mint ilyenkor amilyen lenni szokott lenni..Viszont menszeszre utaló más tünet nincs,ami meglepő..
2014. aug. 25. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!