Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek ilyen esetben?

Tesztelnétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
3 hónapja rakattam fel a spirált. 2 hét vérzésmentes időszak után barnázgatás, nagyon enyhe vérzés következett, utána rendesen erősen megjött. Amikor említettem a dokinak, azt mondta, hogy szokja még a szervezetem, pár hónapig még előfordulhat. Utána ugyanez következett, most viszont nem volt az erős vérzés, csak éppenhogy vérezgetés, majd elmúlt. Normális ez, vagy inkább teszteljek?
2014. aug. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, az a biztos. Jobb felni, mint megijedni...
2014. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így volt, mint Te, kedves kérdező, u.ilyen tünetei voltak és terhes lett a spirál mellett
2014. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az éppenhogy vérezgetés tényleg csak pár cseppet vagy barnázást jelent, akkor mindenképpen érdemes tesztelni; nem egy olyan esetet hallottam, hogy egy nő spirál mellett lett terhes (többek között anyukám is). A dokinak meg igaza van, főleg, ha hormontartalmú spirálod van; egy darabig az össze-vissza vérezgetés teljesen normális; olyan, mint amikor tablettát váltasz, vagy abbahagyod.
2014. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!