Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többgyerekes anyukák! Éreztete...

Többgyerekes anyukák! Éreztetek a teherbe eséseitek között különbséget? (még mielőtt teszteltetek volna) Vagy ugyanaz a nő "ugyanúgy" esik mindig teherbe? És a terhességeitek eltérőek voltak?

Figyelt kérdés

#sokadik terhesség #sokadik teherbe esés
2014. aug. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Első terhesség: nemvárt előtt egy héttel szurkált a hasam, terhesség rendben zajlott, a 35ik héten kezdetem vizesedni.

második terhesség: nemvárt előtt pár nappal görcsölgetett a hasam (nem szokott) , sajnos elvetéltem

harmadik terhesség: nemvárt előtt pár nappal görcsölgetett a hasam, a terhességgel minden rendben volt.

Az első babám az előző kapcsolatomból született.

2014. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mind a ket terhessegem ugyan ugy kezdodott es fejezodott be.
2014. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első teherbe esésemnél konkrétan már akkor éreztem, amikor megtörtént a petesejt megtermékenyítése; éreztem a beágyazódást is, azt a furcsa, kaparászó érzést is. Probléma mentes terhességem volt: se hányinger, se rosszullét, se lábdagadás, se görcs; semmi...40+6-ra született a lányom.

Második terhességem : semmit nem éreztem; se a peteérést, se a beágyazódást; semmit sem. Az volt gyanús, hogy hányingerem volt délben. Onnantól 12 hétig végig hánytam, utána sokszor émelyegtem, szédültem; 30-héten sürgősségi császárral (2 és fél hónappal a kiírt időpont előtt) megszületett a fiam

2014. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!