Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig ugyanaz a próbálkozós...

Mindig ugyanaz a próbálkozós hónap, ti hogy birjátok? Kinek ugyanolyan nehéz ez?

Figyelt kérdés
Igaz a 7.hó lessz hogy probálkozunk,első baba 3hó alatt sikerült.De sajnos nemmaradt velünk,és úgyérzem egyre nehezebb,hogy belefáradtam a folytonos csalódásokba.Ráadásul ez még semmi,tudom hogy most szülnék valamelyik nap ha megmaradt volna,tán ezis bennem van,egyik barátnőm most szült,háth kissé hervasztó..Voltam 11.én orvosnál látta hogy pém van,azelőtti vasárnap(10.én)szintén pozi ovuteszt,mi együtt voltunk Október 30-november 1-4-6-10-11.én.A menszeszemet most péntekre nemvárom..30napos ciklusaim vannak...nemigen hiszek benne hogy elcsiptük sajnos..nemigazán van úgy tüneetem mint az előzőnél..és úgyérzem ez már csak így marad hogy mindig probálkozhatunk..
2013. nov. 20. 07:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nekünk 8. hónapban jött össze, teljesen egészségesek vagyunk, szóval kitartást :)
2013. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Grat:) persze csak olyan fura hogy tudja az ember mikor van pé-je és akkor se sikerül:(...
2013. nov. 20. 07:27
 3/28 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el! Nekem is rendszeresen volt pé-m, mindig "jól" időzítettünk, de mégis csak egy évre sikerült teherbe esnem. a férjem már volt kivizsgáláson, neki semmi baja nem volt, én még gondoltam végig hőmérőzöm, és cickafark- palástfüvezem a hónapot, és aztán elkezdem az orvoshoz járást. Na pont akkor lett pozitív a teszt. Tüneteim nem voltak, csak mensi előtt két-három nappal megjön érzés. Abban ne bízz! Sok sikert és kitartást kívánok neked!
2013. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
mi másfél éve próbálkozunk, a doki szerint semmi bajunk.... de mindenki szül körülöttem, komolyan sírni tudnék. nem tudom miért ilyen igazságtalan az élet...
2013. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Kitartás lányok! Én 6 év próbálkozás után szültem.Ikreket!!!!

Előtte kb. 1,5 évente sikerült teherbeesnem, de azok méhenkívüliek voltak. :(

Kedves kérdező, lehet hogy a lelked még nem nyitott egy újabb terhességre. Még nem dolgoztad fel a veszteséget. Ne, aggódj. Azt már tudod, hogy teherbe tudsz esni! A mai világba már az is nagy dolog! Nekem is mindig ez adott erőt, és a végén sikerült.

Most itt rohangálnak körülöttem a lányok. És már el is felejtettem azt a 6 év gyötrelmet.

2013. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
engem igazából az idegesít hogy szeretnék fiatal anyuka lenni, 25 felett nem nagyon akarnék már szülni, és hát sürget az idő ( 23 vagyok) és még csak kilátásban sincs hogy sikerülne. nagyon elszomorít hogy a felelőtlen ( hogy az etnikumukat ne is emlegessem) 15 éves lányok sorra potyogtatják ki magukból a "pulyákat" aztán meg nem foglalkoznak velük, piszkosak, betegek stb... nekik lehet, nekem pedig nem miééért? annyira elszomorít.:(
2013. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A téma annyira nem aktuális nálunk, legalábbis ami a várakozást illeti. Inkább a próbálkozós része illik ránk is. Én kétszer spontán teherbe estem (először védekezés mellett, aztán már védekezés nélkül). Egyik babánk sem maradt meg. Abban bízok, hogy hasonlóan könnyen fog menni a teherbe esés, azonban félek az újabb próbálkozástól. Mert bár a baba megfogan, nem biztos, hogy velünk marad, így ez is egy ördögi körré növi ki magát egészen addig, amíg a kezemben nem tarthatom végre a gyerekünket. Addig csak egy rettegés lesz az egész, sőt, ha az égiek nem kegyesek hozzánk, akkor csak eredmény nélküli próbálkozás marad az egész.

Amivel én nem értek egyet, az a "másnak sikerül, nekem nem" jellegű hozzáállás. Ez sajnos nem segít, sőt, csak hátráltat. Igen, az élet nagyon igazságtalan, de én hiszem, vagy legalábbis remélem, hogy semmi sem történik ok nélkül és hogy nekünk még mindig nincs gyerekünk, talán jelez valamit számunkra. Ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz soha, csak még talán mégsem volt itt az ideje.

Kitartás Csajok! Olyan nincs, hogy nem lesz gyerekünk!!!!

2013. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem segít, de annyi düh és harag van bennem, hogy nem tudom elmondani. :( annyira szeretném, és szégyellem magam hogy nem tudom megadni a férjemnek ezt az örömöt...
2013. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is, igaz még csak a 4. hónapunk, de már előre félek az újabb csalódástól....én is úgy érzem hogy igazságtalan az élet és is szeretnék most 26 évesen anya lenni. Voltam orvosnál, aki szerint minden rendben. Tudom mikor van az ovum, mindig érzem olyan erősen fáj, együtt vagyunk előtte 2 nappal, az nap és még utána is mégsem sikerül.... Próbálok nem rá gondolni, de egyszerűen nem megy...
2013. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Persze megértem! És hazudnék, ha azt mondanám, hogy én sohasem éreztem így. Csak aztán rájöttem, hogy az ilyen negatív érzelmek még nagyobb terheket pakolnak rám és még kevésbé tudok pozitívan gondolkozni. Amiatt meg egyikünk se okolhatja magát, hogy nem jön a baba! A férjeink szeretnek minket és a mi problémánk az ő problémáik is, nekik ugyanúgy kudarc, mármint közös kudarc, mint nekünk. Nekem is megfordult a fejemben, hogy még kihordani sem tudom a férjem gyerekét, akire ő annyira vágyna, de aztán arra hangoltam magam, hogy ő meg engem akar a gyerekei anyjának azzal együtt, hogy ilyen nehézségekkel kell megküzdenünk. Én vagyok az a nő, aki gyereket fog neki szülni és aki eddig kétszer elvetélt a közös babákkal. Sajnos ezen változtatni nem lehet, legfeljebb annyit lehet tenni, hogy a dolgok elébe megyünk és kiderítjük a sikertelenség okát, hogy később ne legyen gond.
2013. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!