Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lheteséges? Hihetek a clearblu...

Lheteséges? Hihetek a clearblue-nak?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 12. dpo-n és pozitívat teszteltem, szépen látszik, bár nem túl erős, és rögtön kijött az eredmény! 2 éve várunk erre a napra, itt ülök és el sem hiszem! Szerintetek? Annyira hihetetlen az egész!
2010. jan. 16. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az első pozitív tesztem látványára leültem a fürdőszoba padlójára és zokogásban törtem ki :)

Bizony, hihető a dolog, pár nap múlva csinálj majd még egyet, ha gondolod, hogy már erősebb legyen, aztán irány a doki! Vagy akár máris irány a doki, amint kapsz időpontot! :)

Gratulálok! :)

2010. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

GRATULÁLOK kismama! :)

A clearblue nem szokott tévedni!

Vigyázzatok magatokra! :)

2010. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Csináltál vagy szedtél valamit hogy összejöjjön?Vagy spontán sikerült?
2010. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Gratulálok és vigyázz magatokra.
2010. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is majdnem 2 év próbálkozás után lett pozitív, 10. dpo-n és nem tévedett! Elötte sosem volt álpozitív vagy ilyesmi!

Tudom, mit érzel, még el sem hiszed, a sok várakozás után egyszercsak hirtelen mégis sikerül!

Grat! :)

2010. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gratulálok.nekem 16 hónapnyi próbálkozás után sikerült.fel sem fogtam,még a 4. pozi teszt után sem.sőt....sokszor még most sem hiszem el.:))))


22 hetes km

2010. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
van görbéd? Mit szedtél, vagy csináltál hogy sikerült?
2010. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt, bár még mindig nem hiszem el, hogy ez velem történik! Hol sírok, hol nevetek, és félek, hogy nem volt-e butaság ez a korai teszt?!

Igazából csak Gravidát szedtem, mert nálunk a férjem spermáival volt a gond, és ez is csak 2 hónapja derült ki. Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar használ a FER14. Mielőtt ez kiderült volna persze mindent kipróbáltam, és ostoroztam magam, hogy biztos bennem van a hiba. Szörnyű időszak volt. Most viszont nyugodt voltam, mert azt mondták 3 hónap múlva lesz csak hatása /ha lesz/ a vitaminnak, úgyhogy az esélytelenek nyugalmával vártam.

[link]

2010. jan. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!