Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki vetélés után azt...

Van aki vetélés után azt érezte nem akar terhes lenni?

Figyelt kérdés
Hiába akarta a babát a vetélés után megváltozott a véleménye?

2014. aug. 26. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,én 1 évig nagyon akartam babát másikat,de most hogy valószínűleg terhes vagyok,kicsit megijedtem,hogy biztosan szeretném-e:(:)
2014. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már vannak gyerekeim. Szerettünk volna még, de februárban elvetéltem. Most várandós vagyok. Egy idegroncs. Senkihez nincs egy kedves szavam, ha meglátok két csepp barnát üvöltve sírok, ha görcsölgetek szintén. Ha nem érzem a hányingert szintén. Két hete voltam uh-on, majd a jövő héten megyek. Már nincsenek terhességi tüneteim. Nem bírják az idegeim. Ha most nem sikerül, nem próbálom meg újra, úgy érzem.
2014. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetelesem amit az egesz munkahely megtudott mert itt lettem rosszul...Most ujbol terhes vagyok es rogton el kellett mondanom.Hat bennem van a felsz es nagyon aggodom!Ha van tunet,ha nincs,ha kicsit valtozik vmi,szexelni nem merek,mindentol faradt vagyok es feszult!8 hetes
2014. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal én is elvetéltem, most ismét várandós vagyok. Nem aggódom annyira, mint vártam, viszont úgy érzem még egy első trimesztert nem akarok újra végigcsinálni. Szerintem normális amit érzel, idővel változni fog.
2014. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Itt most mindenki várandós ahogy olvasom.én ne valójában nem attól tartok a terhesség alatt félek e majd a vetéléstől hanem megszűnt a vágy a terhesség iránt, kerülöm a témát úgy érzem nem akarok.

Nem tudom ez most a gyász része? Vagy tényleg ez meghalt bennem és ideje eladnom a babacuccokat? Egy kisfiam van.

2014. aug. 28. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
adj még időt magadnak, még nincs itt az ideje, hogy eladd a babcuccokat. ;-)
2014. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi a bíztatást!:-)
2014. aug. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!