Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hová tenni a tünetei...

Nem tudom hová tenni a tüneteimet, ezért kérem a segítségeteket?

Figyelt kérdés
9-én Pharmatex hüvelytablettával védekeztünk, 15-én volt az ovulációs napom, azon a héten minden nap, és az azt megelőző három napban is együtt voltunk a párommal. Óvszerrel védekeztünk. De kb. másfél hete folyamatosan pisilni járok, de ezt ráfogtam egy felfázásra, de nem ég nem csíp... Jövőhét pénteken kell megjönnie a menzeszemnek, és előtte is szokott fájni a mellem, de csak 3-4 nappal előtte. Most viszont már 3 napja "le akar szakadni" a mellem, fáj a derekam, folyamatosan éhesnek érzem magam, fáradt és álmos vagyok. A másik tünetem, ami miatt én terhességre gyanakszom, h bő folyásom (krémes, fehér) van kb egy hete, és kétszer volt vér is benne. Bocsánat, ha hosszú voltam, de szeretném a véleményeteket kikérni!
2014. aug. 27. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a babatervezős időszakomban volt ilyen ciklus több is, ugyanilyen tünetekkel, de nem voltam várandós. Érdekes módon, amikor tényleg az lettem, akkor meg a tüneteim egyáltalán nem különböztek a szokásos mensi előtti tünetektől. Szerintem inkább valami felfázás, gyulladás - féle lesz ez mégiscsak, de jövő pénteken kiderül...
2014. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban 15-én volt az ovud vagy ez csak vmi kalkulált dolog. Mert ha akkor volt, már csattoghatsz a patikába és megnyugszol. Vagy nem.
2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor is volt, mert éreztem a ilyenkor szokásos dolgokat... Nem lenne gond, ha becsúszik a baba, tervezzük a párommal. :)
2014. aug. 27. 12:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél fájt ennyire és volt megduzzadva a mellem.
2014. aug. 27. 12:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor mire várunk? 12. dpo. ;-)
2014. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2014. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt olyan, akinek már ilyen korán pozitívat mutatott a teszt? Az első terhességemnél csak a menzesz elmaradása után egy héttel mutatta ki a teszt!
2014. aug. 27. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta 12. DPO - n, de reggeli elsőből és extrém halványan (x-epil)
2014. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is x-epil, 9. dpo. ;-)
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat, ha 15-en volt ovu, akkor a teszt meg nem biztos, hogy kimutatja. Viszont tüneteknek meg csak most "kellene" jönniük, vagy meg kesöbb. En meg varnek menzeszig, es ha nem jön meg, aznap tesztelnek. A tüneteket valoszinüleg a pms okozza. Nekem is volt ilyen, meg a "beagyazodasi verzes" idöpontja is stimmelni latszott, pedig elötte sosem volt nalam ilyen ciklus közbeni verezgetes. A tüneteid meg nagyon koraik ahhoz, hogy terhessegi tünetek legyenek. Irod, hogy vedekeztetek is, en nem tartom valoszinünek, hogy babatol van. Viszont drukkolok, hogy minel elöbb elesben is elkezdhessetek probalkozni, gondolom mar nagyon szeretnel, ha a tüneteket figyeled:) Hogy-hogy vedekztek meg, ha mar szeretnetek?
2014. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!