Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt ovum? Ezt most...

Mikor volt ovum? Ezt most lekéstük igaz?

Figyelt kérdés

PCOS-s vagyok azért ilyen hosszú a ciklusom.

[link]



2014. aug. 28. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az augusztus 17 is esélyesnek tűnik (tojásfehérje nyák előtte, hő minimum, előfordul tüszőrepedés után is ilyen "plató" a hőgörbébrn), meg az augusztus 23 is (mert az után kezdett el folyamatosan emelkedni a hőd), úgyhogy nem tudom,de ha babát szeretnétek, én a 17 - nek drukkolok, mert ahhoz jókor voltatok együtt :)
2014. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen én se tudom eldönteni, hogy 17-én volt és akkor ilyen lassan emelkedett vagy pedig 23-án. Múltkori görbémen is nagyon lassan emelkedett:

[link]

De így mikor teszteljek egyáltalán? Mert ugye nekem nincs olyan, hogy nem várt napja. 23.-ától számoljak 2 hetet?

2014. aug. 28. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 23 - ától számolsz 2 hetet, az már tuti biztos :) Majd írd meg, hogy mi lett, drukkolok!
2014. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2014. aug. 28. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aug 23-án lehetett ovud
2014. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!