Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, érdemes tesztel...

Terhes vagyok, érdemes tesztelnem, vagy hagyjam, mert már megfog jönni?

Figyelt kérdés
28 napos egy .ciklus Volt ovus vérzésem(20.ciklusnap),ez szokott lenni.Ovu után 5.nap volt egy minimális véres rozsaszines,másnap barna váladék.Aztán 2 napig semmi,28.ciklusnap reggel tűhegynyi élénkpiros vér,aztán semmi.29.ciklusnap este sötétbarna folyás,de csak egyszer,sűrű,ugynézett ki mint egy meztelencsiga,bocsi ,de csak igy tudom leirni.Ma vagyok a 30.ciklusnapon,mikor felkeltem semmi 1 órát,most megint volt olyan mint tegnap este. Ez mennyire normális,általában 26.napon megszokott jönni,de erősen egyből,max 28nap volt eddig életem során. Ma akartam tesztet venni,tegnap azon gondolkoztam ,majd ma elmegyek,de nem tudom van-e értelme,megfog jönni? Az a barna ilyen alvadt jellegű,szokott hasonló távozni belőlem,ami persze gondolom nem normális,de akkor az piros szokott lenni,nem barna.Görcsölni nem görcsölök,lekopogom. A hőm eddig 37-37,1,most 36,9. A hőről is annyi hogy mikor megjön leesik,de egyből 3-4 fokot szokott. Nem tudom már mit higgyek.

2014. aug. 29. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én a hejedben tesztelnék a höd biztato, mert még fent van ha pozítiv menyel dokihoz nehogy baj legyen.
2014. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, mert ha terhes vagy valoszínü progeszteron pótlásra szorulsz. Majd ird meg az eredményt :}
2014. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon félek,hogy ha van nem marad meg,olvasok ezerrel neten,és nem sok jót irnak a sötétbarna folyásrol,világosbarna kevéske lenne még nem izgulnék annyira,de igy..azért veszek egy tesztet.
2014. aug. 29. 08:30
 4/13 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett!
2014. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

rendben! Tesztet ma csináljam,vagy inkább holnap reggel?

ovutol kell számolni a napokat nem együttléttől ugye,akkor csak 10 nap..nem kevés az,ki fogja már mutatni ha terhes lennék?

ovu egyébként mikor hogy van,voltmár hogy 16. c.napon volt,volthogy 20. 16-20 között van általában..én mondjuk kevésnek tartom a mostanit,várakozásilag persze nem,csak hogy lehet nem sikerül ennyi idő alatt beágyazódni?lehet h kevés?

2014. aug. 29. 09:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel
2014. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ma csináld, és ha pozi máris jó lenne egy dokit találni, mert valóban nagyon valószínű, hogy progipótlás kell.
2014. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, 10 DPO? Akkor még ráérsz.
2014. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát igen 10,mert 20.ciklusnapon volt ovu,ma van a 30.

Fejlemény annyi h picit vérzek is,de ahhozképes hogy 26.ciklusnap szokott megjönni,és ugy mint a niagara,ahozképest semmi...de amugy meg mégiscsak vérzek.Kezdem feladni,hogy most se jött össze,csak akkor nem értem hogy mi volt az ovu és a ˝feltételezett tegnapi és mai menzesz˝ között a kis barnás vérzés.

2014. aug. 29. 15:04
 10/13 A kérdező kommentje:
mindehol azt irják hogy ovu után 14 nappal érdemes először tesztelni,de h inkább várják meg a mensi napját. Hát én azon tul vagyok 4el,de minimum kettövel,ha 26-28napos ciklust veszünk. Viszont a menzesz és az ovu között eltelt idő csak 10nap,erre mondom azt hogy akkor ez alatt lehet nem tud beágyazódni,mert kevés neki.
2014. aug. 29. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!