Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, érdemes tesztel...

Terhes vagyok, érdemes tesztelnem, vagy hagyjam, mert már megfog jönni?

Figyelt kérdés
28 napos egy .ciklus Volt ovus vérzésem(20.ciklusnap),ez szokott lenni.Ovu után 5.nap volt egy minimális véres rozsaszines,másnap barna váladék.Aztán 2 napig semmi,28.ciklusnap reggel tűhegynyi élénkpiros vér,aztán semmi.29.ciklusnap este sötétbarna folyás,de csak egyszer,sűrű,ugynézett ki mint egy meztelencsiga,bocsi ,de csak igy tudom leirni.Ma vagyok a 30.ciklusnapon,mikor felkeltem semmi 1 órát,most megint volt olyan mint tegnap este. Ez mennyire normális,általában 26.napon megszokott jönni,de erősen egyből,max 28nap volt eddig életem során. Ma akartam tesztet venni,tegnap azon gondolkoztam ,majd ma elmegyek,de nem tudom van-e értelme,megfog jönni? Az a barna ilyen alvadt jellegű,szokott hasonló távozni belőlem,ami persze gondolom nem normális,de akkor az piros szokott lenni,nem barna.Görcsölni nem görcsölök,lekopogom. A hőm eddig 37-37,1,most 36,9. A hőről is annyi hogy mikor megjön leesik,de egyből 3-4 fokot szokott. Nem tudom már mit higgyek.

2014. aug. 29. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ovu után 14 nappal érdemes tesztet csinálni mert a beágyazódás 7-10 nap.

A mensi megjövetelét is ovuhoz kell számolni hogy késik e.

2014. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én már nem tudom miez,mit higgyek..holnap lehet tesztelek,ha reggelre nem vérzek akkor mindenképp,pecsételget,de nem ahogy szokott,egyszer van egyszer nincs.Mellem érzékeny még érzékenyebb ,mint mensi elött szokott,meg nem ment vissza,pedig mensi első napján szószerint felére beesik,a hasam enyhén görcsölget (fájdalom csillapitok nélkül nem birtam létezni eddig,most nem kell bevennem,tehát annyira nem görcsölök),inkább szurkál..bár tudom hogy sem a mensi,sem a görcs,még ha enyhe is nem jó jel.. :-(

Azért irom a fejleményeket,hátha a késöbbiekben valakinek hasonlo lesz és érdeklödik .

2014. aug. 29. 19:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit mutat a teszt menj el dokihoz, másnak a jele is lehet a magas hő, és a vérezgetés. Semmiképpen sem normális. Én nem tesztelgetnék, hanem dokihoz sietnék.
2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!