Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már olyan veletek,...

Előfordult már olyan veletek, hogy két vetélés után a kivizsgáláson semmit nem találtak és harmadjára újra bekövetkezett ez a tragédia?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a barátnöm 4 vetélt el, vagy is inkább 2x-2x közte megszületett a babájaaki most 5 éves és tök egészséges. az utolsó után kezdett gyanakodnai a doktornö, hogy esetleg pajzsmirigy alulmüködés lehet a baj, és akkor kezdték el kezelni.
2010. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most volt karácsonykor a második vetélésem. Az elsőnél nem volt semmi jele,csak 1.5 hét múlva 3 pozitív teszt után megjött és magától kitisztultam. Vagy lehet,hogy mégsem,mert most decemberben pár napig barnáztam és 1.5 hét után szintén elment,de most már csináltak egy egészségügyi küretet. A dokim azt mondta,hogy az eredményeim jók,most majd amint elkezdünk próbálkozni és lesz egy pozitív tesztem,azonnal menjek és felír gyógyszert,ami segít megtartani a babát. Nálad mi a baj?

2010. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 vetélés után semmilyen vizsgálatot nem csináltak, novemberben volt a harmadik sajnos. most utaltak be a MÁV kórházba teljes kivizsgálásra.

az első kettő után csak vérvétel volt meg sima vizsgálatok ott nem találtak semmit.

veled mi a baj?tudsz már valamit?

2010. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem hormonvizsgálat, immunológia, és torch vizsgálatom volt a két vetélés után. Idáig minden ok. Még egy méhtükrözésem lesz, de valószínű ott sem találnak semmit és utánna próbálkozhatunk újra, és remélem meg is születik az egészséges kisbabám, csak most még jobban fogok idegeskedni.
2010. jan. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!