Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom nem írt javasla...

A nőgyógyászom nem írt javaslatot táppénzre vételhez. Mi a tapasztalat, elég ha viszem a háziorvoshoz a legutóbbi ellátási lapot, amin feltűntette a dokim, h mélyen ülő, méhszájat elérő lepény? Kiírhat táppénzre?

Figyelt kérdés
Falun lakom,tehát ismer személyesen a háziorvos,elég rugalmasnak gondolom.
2010. jún. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kiir a haziorvos, ha eloszor lat, semmi bajod, de te ugy gondolod, hogy jobb lenne otthon maradni.
2010. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munka veszélyes a terhességedre, akkor kiír. Egyéb esetben elvileg nem.
2010. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
71%
nyugodtan menj el a házidokihoz, tutira ki fog írni, elég neki annyit mondanod, hogy terhes vagy és szeretnél táppénzre menni. és esetleg felmutatod neki a kiskönyvedet. nekem a háziorvosom ajánlgatta mindig, ha összefutottunk, hogy csak szóljak, ha táppénzre kell venni :)
2010. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de hiába jó ismerős a háziorvos őket is köti a szabályzat. Én a terhességem eleje óta vagyok táppénzen és kért a háziorvos egy igazolást/javaslatot a nőgyógyásztól hogy vegyen fel táppénzre. A háziorvoshoz bizonyos időközönként kijár valami ellenőr aki ellenőrzi az ilyen táppénzes kiírásokat, így a háziorvosod könnyen megütheti a bokáját, ha úgy ír ki hogy hiányzik ez a javaslat.


A nőgyógyásznak miért nem mondtad hogy írjon ki táppénzre?!

2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!