Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt azonnali táppénzre akar küldeni a nőgyógyászom, viszont még csak próbaidős vagyok a munkahelyemen. Kirúghatnak terhes táppénz alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyan így voltam én is. Hiába táppénzen voltam elküldtek a munkahelyről, mert próbaidő alatt voltam!
2012. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Terhesen voltál táppénzen?
2012. febr. 27. 11:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeden tudják, hogy terhes vagy?
2012. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem tudják...
2012. febr. 27. 11:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, és nemtudom mit dolgozol, mert ha nem megerőltető, és nem olyan veszélyes a terhességedre, akkor lehet érdemes megbeszélni az orvosoddal, hogy várjatok még egy kicsit a táppénzel, míg lejár a próbaidő. Én is így akartam, csak közben volt egy kis konfliktusom a főnökasszonyommal és nem bírtam tovább ott lenni.
2012. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni a dokimmal,de nem nagyon tetszett neki hogy dolgozni akarok.Decemberben volt egy vetélésem,és van egy myoma-m méhen kívűl.Megértem őt is hogy nem akar engedni dolgozni,de ha elmegyek táppénzre és kirúgnak,akkor nem kapok semmit,nem vok jogosult semmire.Viszont ha tovább dolgozok,és NE ADJ ISTEN valami gond lenne,akkor a dokimra többet nem számíthatok-idős akaratos orvos-ellentmondást nem tűrő..
2012. febr. 27. 11:58
 8/18 anonim ***** válasza:
De teszem hozzá ezt neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél, mert ha az orvos azt tanácsolja, hogy ne dolgozz, akkor ne dolgozz! Nem változtat semmin, hogyha próbaidő után mész el táppénzre, mert GYED-et nem fogsz kapni, vagy nem tudom mennyi folyamatos munkaviszonyod van, és nem is biztos hogy 3 év múlva meglesz még a munkahelyed, vagy szeretnél oda visszamenni. Ezek nekem is átfutottak az agyamon amikor döntöttem!
2012. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Tehát ha szeretnéd azt a gyereket, akkor hagyd a munkát a fenébe!
2012. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem! És jó egészséget nektek!
2012. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!