Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 1-én volt meg a...

Szeptember 1-én volt meg a mensesem, ma csináltam egy tesztet negativ lett. Akkor már ne is reménykedjek h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szeptember 1. volt az utolsó első napja. Október 1-én kellett volna (nem)megjönnie, de a mai napig semmi, a tesztek sorra negatívak... Mi voltunk együtt később is, nem csak a peteérés napján, így én még reménykedem, hogy esetleg nem középidőben fogant a baba és csak később fogja kimutatni a teszt.
2013. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Mikor tesztelsz legközelebb??? Tüneteid vannak már???
2013. okt. 4. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Átlagosan milyen hosszúak a ciklusaid? Gyakran előfordul, hogy késik a mensid?

Ha normál, 28-30 nap körüli a ciklusod, és egyébként nem szokott késni, akkor reménykedhetsz. Tesztelj újra holnap, reggeli első vizeletből! És írd meg, mi lett!

2013. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor tesztelek újra, még várok. Olvastam olyat, hogy volt olyan, akinek 3 hétig volt negatív a teszt és csak utána mutatott eredményt. Nem értem, mert az előző gyermeküknél 3 nap késés után már erős pozitívat teszteltem.
2013. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te mikor csinálsz újat? Van fejlemény azóta? 1-es vagyok.
2013. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos megjött szombat délután megint egy szomorú hónap :( És nállad mi a helyzet lehet gratulálni??? :)
2013. okt. 7. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel csináltam tesztet, még mindig negatív, viszont nekem még nem jött meg. Így már egy hete késik. Sajnálom, hogy nem jött össze. :( Mióta próbálkoztok?
2013. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-éve probálkozunk. Ez jó hir h még nm jött meg :) drukkolok és szoritok h neked sikerüljön. :) ird majd meg h mi a helyzet velled :)
2013. okt. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!