Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óriási bajban vagyok. Még...

Óriási bajban vagyok. Még csak másjusban töltöm a 19-et, és nagyon félek, lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Novemberben lett vége egy kapcsolatomnak, 25.-én. Volt egy egyéjszakás kalandom az egyik ismerősömmel december 8.-án, pont azon a napon, ahogy az utolsó mensim elmúlt...csakhogy elgyengűltem, és január 3.-án együtt voltunk a barátommal (egy éjszaka alatt nem is egyszer), a voltal, azzal akivel novemberben szakítottunk. Gyógyszert nem szedek, a gumira allergiás vagyok, megszakításos módszert alakalmaztuk mindkét fiúval. Évek óta ezt csinálom, még nem volt bajom, de most fáradt vagyok, nyűgős, állandóan alszok. Szúr a petefékszem, súlyosnak érzem a méhemet, és ugye 6.-án kellett volna megjönnije, nem jött. Lehet, hogy terhes vagyok?? Egyetemre járok, és a baba apjával sem vagyok együtt... Szégyen leírni, de azt se tudom, hogy ki az apja. A volt párom, vagy az az ismerős, akivel a "kaland" volt.
2010. jan. 17. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még ne aggódj. Attól is késhet, hogy aggódsz. De azért remélem te is tisztában vagy vele, hogy ez nem egy biztonságos védekezési módszer. Elméletileg olyan időszakokban voltatok együtt, amikor nem volt peteérésed, hacsak nem volt "átlagon felüli", mert az okozhat hirtelen peteérést. Próbálj meg tesztelni. De szerintem csak simán késik.
2010. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

19 évesen azért már több eszed lehetne !!!

Megérdemled a sorsod!!!

2010. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi teszttel többre mennél, mint az itteni válaszokkal. Nem láthatunk beléd, hogy van-e kisbaba, vagy nincs.

Kb. ötszáz forint, dm, rossmann, patika, tesco, mindenhol kapni.

2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

vegyél terhességi tesztet.már biztos kimutatja.irj majd,hogy mi lett

minél előbb csináld meg!!!

2010. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, feltétlenül megírom!! holnap veszek.
2010. jan. 17. 16:51
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem is vegyél egy tesztet, mert itt csak idióta válaszokat fogsz kapni... remélem nincsen baj! Én is voltam ilyen helyzetben, elég szörnyű volt, emlékszem. A napfogyatkozás napján csináltam meg a tesztet és negatív lett szerencsére... Azóta már van babám, de gondolom neked még korai lenne... azért ha mégis pozitív ne az abortusz legyen az egyetlen megoldás, jó? Egy életre megnyomorítaná a lelkedet, bár szerencsére nem tapasztalatból mondom.
2010. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na mizujs?Remélem nincs semmi!Írj!
2010. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, és köszönök mindenféle segítséget!

Ma elrohanatm patikába, hála az Istennek, nincsen semmi "baj". Annyira megkönnyebültem. Azt hiszem, most átértékelem az életemet. Mégegyszer köszönök mindent!

2010. jan. 18. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor jó, ez volt a "lecke":-)

További "balesetmentes" napokat neked.

2010. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tüneteid arra utaltak,hogy terhes vagy.Most szerencsed volt,de lehet,hogy legközelebb nem lesz.Olyan sok vedekezesi modszer van mar(szuri,bogyok....)hasznald öket!!!Ja!Es vegyel meg egy tesztet!Biztos ami biztos alapon.
2010. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!