Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 10 honapja szeretnénk...

Kb. 10 honapja szeretnénk babát, fél éve már biztos, hogy minden nap legalább 2 órát, hacsak nem többet itt olvasgatom a kérdéseket. Baj hogy minden időmet ezen az oldalon töltöm? Nem görcsös már?

Figyelt kérdés
Ez már görcsös nem?A fejembe is szinte mindíg a baba jár.Mivel foglaljam le magam?Tök jo ez az oldal,sok mindent innen tudtam meg!
2009. márc. 25. 14:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A Neten már probálgattam nem Babás oldalakat nézegetni,de mindíg itt kötök ki:( Félreértés ne essen,kiváló ez az oldal:)
2009. márc. 25. 14:26
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja,és dokinál már voltam,megyek hormonvizsgálatra.
2009. márc. 25. 14:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De ez bizony már görcsös, ami nehezíti a teherbeesést. Sok nő aki évekig nem tudott teherbeeseni azután lett terhes hogy már feladta a reményt, vagyis nem stresszelt rá a témára. Éld az életed és majd jön a baba ha jönnie kell.
2009. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
jön a jobb idő menjél tekerj egyet vagy kártyázzatok a pároddal, menj el barátnőzni. MOZDULJ KI. ez tényleg jó oldal és sokmindent megtud az ember de sajnos mások sikersztorijával nem leszel hamarbb terhes. lazits:-)
2009. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én egy cioőben járok veled én is órákat ülök itt a gép elött ezt az oldalt olvasgatva naponta 4-5 órát is de 3 a minimum , csak én már műtétre megyek mert már tulvagyunk mindenen , és én is szoktam gondolkodni hogy kevesebbet kén eide járni mert lehet azért lesznek mindig terhes tüneteim a nemvárt elött mert itt sokat olvasom , de azt hittem csak én vagyok iylen de ezek szerint van még már is és ez jó dolog és ha nem megy a babaprojekt rovására vagy más rovására akkor nem baj hogy itt ülünk , szerintem.

TOvábbi jó böngészést.



:-DDD



Egy sorstárs.

2009. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, hogy "Ne görcsölj és majd akkor jön a baba, amikor nem is gondolod." Na ez a szöveg már rég lejárt. Mi 4 éve próbálkozunk, azóta már volt munkahely váltásom, lakás vásárlásom, költözésem, elkezdtem egy fősulit. És babó még sehol. Én egy jó pár hete bukkantam rá erre az oldalra, és Nekem nagyon tetszik. Én is mindig itt vagyok a munkám mellett. Nagyon sokat lehet belőle tanulni. Igenis rá kell görcsölni, Én azt mondom, kutakodni kell, informálódni, tapasztalatokat gyűjteni. Nem vagy görcsös, csak már nagyon szeretnél Te is babát.
2009. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Hát kicsit elmosolyodtam az utolsó elötti válaszán hogy te is órákat ülsz itt:)Na hát télleg sorstársak vagyunk!Ti mióta probálkoztok?Nem tudok nem görcsölni pedig probálok.A párommal csak este tudok lenni,de kösz az ötleteket.Mindenkinek sok sikert!
2009. márc. 25. 14:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ebből az oldalból tudtam meg hogy hogyan működünk mi nők!Elötte azt sem tudtam hogy mi az a peteérés,na de télleg!Most meg már hőmérőzök,ovutesztezek gyergya sex után,folyás figyelése...stb..Beismerem magamnak hogy már télleg sokat foglalkozok ezzel a témával.De remélem a hormonvizsgálaton majd kiderül valami.
2009. márc. 25. 14:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is órákat ülök itt, de engem nem zavar, és nem érzem úgy, hogy rágörcsölnék a témára. Mondjuk, még nem is próbálkozunk, csak jövő hónaptól fogunk. Nekem jólesik itt olvasgatni, mert úgy érzem, mintha már mi is próbálkoznánk
2009. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia a sorstárs vok.

Mi 3 éve szeretnénk már babót és mindenféle vizsgálaton túl vagyunk már csak a műtétes laparoszkópia van vissza amikt egy hét múlva csinálnak , mivel sajna pénzünk nincs lombikra ezért megy lassan a dolgo de már a végére érünk lassan és remélem meglesz a 3év szenvedés végeredménye.

És szeintem abbna igaza van az elöttem szólónak hogy hülyeség hogy ne görcsölj rajta mert mint kiderült el van záródva a jobb petevezetőm teljesen a bal meg részlegesen és ezért nem tudok teherbe esni (hsgn derültki) és hiába várom én hogy jöjjön a babó hiába mondok le róla hiába terelem el a gondolataimat ha a spermiumok nem jutnak el oda ahova kell , mert ha teljesen megynukszok akkor sem leszek babás műtét nélkül, de persze sokaknak van csak lelki , pszihikai meddősége ez is igaz.

Miért kell menned hormonvizsgálatra?

2009. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!