Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielőtt pozitívat teszteltetek...

Mielőtt pozitívat teszteltetek volna, azelőtt való időszakban voltak görcseitek, menstruációs fájdalmak vagy nem. Tapasztalatokra lennék kíváncsi ki mit érzet?

Figyelt kérdés
Nekem mindig van de most valahogy nem érzem csak néha mintha húzódna a méhem vagy belenyilall.Most vagyok a ciklusos 22 napján, 7-re nem várom, 26 naposak a ciklusaim.

2014. szept. 2. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Görcsöltem, nagyon.
2014. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásos pre-mensis tünetek megvoltak, annyi különbséggel, hogy néha éreztem szurkálást is. De ez mindenkinél más...
2014. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már olyan régóta vártam a nemvártat, hogy minden elképzelhető előterhességi tünetet produkáltam már. Görcsök, húzódások, szédülés, rosszullét, beágyazódási vérzés, meleghullám, szagundor, mellfeszülés tényleg mindent.

Abban a hónapban mikor terhes voltam, semmi de semmi tünetem nem volt. Csak az elmaradt vérzés.

2014. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy görcsöltem, és az összes vérzés előtti tünetem jelentkezett.

Mikor már 1 hete késett, és épp a gyógyszertárba tartottam tesztért, akkor majdnem visszafordultam, mert annyira begörcsöltem, hogy azt gondoltam, na most megjött.

Szerencsére nem! :)

Majd írd meg, hogy sikerült-e!

2014. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy meg írom ami fura nekem hogy a mellem nem szokott fájni de most nagyon érzékeny.
2014. szept. 2. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már minden tünetem, görcsölés, szurkálás, mellfeszülés, hányinger, szédülés, és többször volt, hogy semmit nem éreztem. Baba mégsincs. :( Remélem neked viszont nem téves a riasztás, majd írd meg mi lett! :)
2014. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma leeset a hőm 36,7 -re 37-ről most már nem reménykedek igaz vasárnapig még van
2014. szept. 4. 08:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma reggelre meg is a nem várt előtt 2 nappal jött és kicsit elvagyok csüggedve de nem adom fel.
2014. szept. 5. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
:( Ne csüggedj! Kívánom, hogy következő hónapban sikerüljön!
2014. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!