Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel volt már olyan, hogy...

Kivel volt már olyan, hogy nem tudta, hogy terhes, csak akkor derült ki mikor elvetélt? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok olyan valaki van, aki még akkor se tudja, csak azt hiszi, hogy késve jött meg neki, vagy esetleg valamiért kimaradt egyszer.
2010. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon butánnak tűnni, dee.. ultrahanggal vagy valamilyen vizsgálattal kimutatható vetélés után, hogy terhesség állt fent?:S
2010. jan. 17. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mutatható ki. Velem az volt, hogy 4 nap késésnél +lett a terhesteszt, de másnap du nagyon görcsöltem és elkezdett dőlni belőlem a vér. Egyből rohantunk az ügyeletre, befektettek, másnap reggel került sor az ultrahangra(már kivéreztem mindent éjszaka), ott 6 mm-es nyálkahártyát és semmi babára utalót nem láttak már! Ugyhogy orvosilag nem volt bizonyítható már hogy volt ott valaki.
2010. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna 7-8 hetesen menni ultra hangra,hogy már többet lássunk a babámból.6 hetesem elkezdtem vérezni,rohantunka dokimhoz.Semmit nem látott,elment a babám.Csak a pozitív tesztjeim maradtak vissza.Ha nem akarnánk olyan nagyon babát,nem tesztelgettem volna állandóan,akkor egy szimpla késésnek vettem volna fel a dolgot.És csak néztem volna nagyokat,ha a következő terhességem is megszakadt volna,meg az azutáni is.Ugyanis összeférhetetlenségre gondolt a dokim, a ritka vércsoportom miatt.A szervezetem ellenanyagot termelt,ami a következő terhességeket szintén kilökte volna.Erre kaptam injekciót,és remélem,a következő már szerencsésen fog végződni.
2010. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!