Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve fogamzásgátlót szedek...

Fél éve fogamzásgátlót szedek mégis "terhes tüneteim" vannak mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hete folyamatosan ég a gyomrom, sokszor szédülök, fáradákony vagyok. a 7 napos szünetben megjött igaz több volt a barnás cucc mint a vér de ez ugye fogamzásgátló mellett természetes. Pár napra elmúlt ez a rosszúl lét. Tegnap bevettem az új levél első szemét, de olyan szinten émelygek egész nap, teljesen furán érzem magam. Mitől lehet ez?
2014. szept. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlótól. Én összesen az évek alatt míg szedtem hat félét szedtem, mielőtt úgy 3-4 éve abbahagytam a fenébe. Egyik se volt jó. Amelyiktől ilyen tüneteim nem nagyon voltak, mint amiket írtál, attól gyulladt "csomókkal" (nem rendes pattanások voltak) lett tele az arcom.



Sokszor olyan rosszul voltam, annyira émelyegtem, volt, hogy reggel azért késtem el, mert le kellett szállnom a villamosról, mert úgy éreztem, hogy halál komolyan azonnal hányni fogok, borzasztó szar volt. Metróról is szálltam le, mikor időre mentem. De csak úgy is simán megkeserítette az életemet az egész, nem csak közlekedésnél. Nekem minden bajom elmúlt mióta nem szedem. Az én életminőségemet nagyon lerontotta.


Érdekes mellékhatásokat okozhat, amiket te írsz, az csak az átlagos. Egyik ismerősöm arra panaszkodott, hogy mindig olyan, mintha ki lenne meredve a szeme, vagy nem tudja, de fura. A nőgyógyásza meg lehülyézte, hogy paranoiás, miket talál ki. Aztán jobban elolvasta a tájékoztatót és benne van annál a gyógyszernél, hogy megnövelheti a szemben a nyomást. Meg ilyesmi.


Persze kényelmes volt, meg minden, de nekem ennyit nem ért az egész.

2014. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azota van igy, miota elkezdted a gyogyszert szedni? MErt akkor vszinuleg nem a legmegfelelobb szamodra!

DE ha csak ebben a honapban akkor megeshet akar a baba is viszont akkor miert nem tesztelsz? Egyebkent meg szimplan meglehet hogy csak ra stresszelsz es azert produkalod a tuneteket. Ha nagyon aggodsz menj el egy teljes kivizsgalasra.

2014. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pattanások nekem is vannak!

Egy hónapja van ez sosem volt vele problémám!

Annyi munkám van hogy nem érek rá ilyenekkel foglalkozni+ két szülinap szervezése, ez mellett érzem folyamatosan

2014. szept. 3. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem azonnal jöttek elő, amint elkezdtem szedni. Eleinte nagyon élveztem a fogamzásgátlózást, azért is szenvedtem vele évekig, mert nem hittem el, hogy ilyen van, hogy elkezd szar lenni és utána mind az.


Persze tesztelj, meg menj el orvoshoz, ha nem bírod, és mondd, hogy másikat írjon. De el kell keserítselek, a nagy választék ellenére ami benne van, abban nincs olyan hatalmas különbség, soknak tök teljesen ugyanaz a hatóanyaga, csak máshogy hívják. Szóval lehet te is úgy jársz mint én és az összestől szarul leszel.


Irigylem azokat, akik tudják szedni.

2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggelre ilyen nagyon sötétbarna kicsit véres valami került a bugyimra, és még mindig tart... Teljes mértékben nem tudom mi ez
2014. szept. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!