Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért sírok mindenért mint...

Miért sírok mindenért mint egy ovodás?

Figyelt kérdés
még egy hetem van nem vártig. peteéréstől kezdtem el inni a palástfüvet,de vagy 3 napja iszonyu ingerült vagyok és minden apróságért sírok lassan hozzám sem lehet szólni ? mitől lehet ? volt valakinek terhességnél ien viselkedése ?
2010. jan. 17. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez normalis. Van olyan kismama aki egyfolytaba sir mindenert. Ez a terhesseg eggyik tunete, ne aggodj.Udv.
2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy héttel nemvárt előtt még nincsen tünete a terhességnek,ugyanis még be sem ágyazódott ilyenkor.
2010. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érzékeny vagy erre a dologra ami most történik veled ezért a lelked is sérülékenyebb...hogy a terhességtől lenne azt nem tudom de minden ember másképpen reagál,az biztos hogy nem tipikus tünet.
2010. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztosan nem a terhesség okozza ezeket a tüneteket, hisz még be sem ágyazódott a baba..ha lenne..
2010. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!