Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajban vagyok, vagy sem? Van...

Bajban vagyok, vagy sem? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztus 2.-án voltam együtt a párommal, Ő volt az első nekem. Óvszerrel védekeztünk, augusztus 4.-én meg is jött, normális volt a menstruációm. Viszont hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig semmi

Szerintetek, ha az aktus után, abban a hónapban pontosan megjött, akkor ez a szeptemberi késés lehet esetleg a stressztől stb? Megmondom őszintén kicsit parázok, mert mindig napra pontosan meg szokott jönni.

Lehet baba??

Köszönöm!!

20L



2014. szept. 3. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem nem baba, ha épp volt a gumi.. simán lehet a stressztől! Én nem stresszeltem még is kimaradt egy hónapot a menzeszem még anno az elsőnél! Nyugi. De azért csinálj egy tesztetbiztos ami biztos! És legalább te is megnyugszol! Sok sikert! :)
2014. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!