Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhes nőknek nem hullik a...

A terhes nőknek nem hullik a haja, ez a terhesség elejére is igaz?

Figyelt kérdés
Amióta abbahagytam a fogamzásgátlót, robbanásszerűen elkezdett visszanőni a kihullott hajam. Azt mondják a terhes nőknek nem hullik a haja, és mikortól figyelhető meg? És még valami, a körmeim is végre megerősödtek, nem szakad be, törik le, végre akkorára tudom növeszteni ami nekem jó, ez is azt jelezheti, hogy teljesen kiürült a fogamzásgátló a szervezetemből, és hogy minden rendben velem?

2014. szept. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhessegnel nem azert erősödik a köröm mert mar nem szeded a fogamzasgatlót..van aki egesz életében nem szedett és terhesen megis erősödik a haja és a körme...ettől függetlenül kiürülhetett a szervezetedből a fogamzasgatló..de mar nincs bennük annyi hormon,h várni kelljen a babacsinalassal akar a kovetkező hónapban is lehet probalkozni..
2014. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nekem pont hogy terhesség alatt kezdett hullani a hajam, a v.nőm szerint ez normális,most szoptatok (5 hónapos) és most kezdett csökkenni a hajhullás.
2014. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont az ellenkezője volt. Kb 25-26.dik hétig nagyon hullott. Katasztrófa volt minden hajmosás is. Utana fokozatosan csökkent. Most 30.hetesen nem hullik jobban mint terhesség előtt. Ujra a regi :)
2014. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!