Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 hónapja akarunk már babát....

23 hónapja akarunk már babát. Még nem voltunk vizsgálatokon. Az SZTK-ba is mehetek?

Figyelt kérdés
Egy éve volt már egy missed abom 7 hetesen. Spontán sikerült. Azóta megint semmi. Nem voltunk még kivizsgáláson, mert gondoltuk, ha már egyszer voltam terhes, biztosan nincs semmi gond. De most már el kellene mennem. Csak magándokihoz nem akarok, mert ilyenkor csomó vizsgálat van, és annyiszor kellene 5000 ft-t fizetni. Azt meg most nem tudjuk kifizetni. Az SZTK-tól félek.
2010. jan. 18. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, mehetsz SZTK-ba is. ott is jó orvosok vannak

szerintem nézz utána a neten, vagy ezen az oldalon, hogy ilyenkor kit milyen vizsgálatokra küldtek el, nehogy nálatok kimaradjon valami.

2010. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
szia! az sztk annyiból jó, hogy ingyenes, amúgy meg... persze biztos nem mindegyik egyforma, de nekem olyan hibákat vétett a dokim, hogy hihetetlen! Látszott, hogy nem érdeklem, egy voltam a sokból! Aztán mikor teherbe estem, elmentem egy magánhoz, hogy akkor már ne egy ilyen nemtörődöm ember vizsgáljon. De persze te tudod. Nyilván nem olcsó, de nekem megéri. Persze ha tudnak neked jó dokit ajánlani az sztk-ban, aki tényleg törődik veled, akkor jó az is!
2010. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia,én is Sztk-ba járok,mert én konkrétan az xy dokit kerestem ő meg csak ott rendel,nagyon elégedett vagyok vele,mindig akkor megyek mikor ő rendel, egyébként nála derült ki,h PCO-m van,az miatt nem jön a baba,az első vizsgálat után megmondta a diagnózist és olyan gyógyszert írt fel,amire sok pcos(sokan közülük meddősségi intézetbe járnak)éveket vár. de persze ez nyilván orvos függő, nekem szerencsém volt, szóval sztem,ne félj az sztk-tól.
2010. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!