Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruacio...

Rendszertelen menstruacio mellet lehetek terhes hogy eszre se veszem?

Figyelt kérdés
1.5 eve rendszertelen a menstruacios kaptam egy 3 honapos fogamzasgatlo inekciot es ezert..az elmult 1-2 honapba guran erzem magam van amikor hanyingerem van reggel ..a hasam alja szurkal a oetefeszkemel egyutt olyan mitha mozogna valami benne fel vagyok puffadva..furan nol a hasam..hizztam is 5 kilot..mindent mindenel eszek pl ma is ettem joghurtot utana meg kivantam ra a hus levest ..viltam mar orvosnal mert kisbabat szeretnek csak meg nem.jott ossze ..csutortokon kell megjonnie van olyan hogy valaki rendszertelen menstruacio alatt teherbe esik ugy hogy megjonn neki kozbe ? Vagy csak be magyarazom magamnak?
2014. szept. 7. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne mert nekem is rendszertelen.menszesz napjatol szamitva 13.napon voltam a baratommal.ez volt juliusba.

Megjott a menszeszem agusztusba de kevesebb ideig vereztem.mas volt a szine.es azota is eros feher folyas keserit meg. De mar most szeptemberbe nem jott meg

Meg csak 3 nappal leptem tul az elozo furcsa menszeszem..a tesztem negativ lett. De nem reggeli vizelettel csinaltam. :/

2014. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!