Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utolsó napja után...

Menstruáció utolsó napja után szexeltünk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Részegek voltunk, nem védekeztünk...

menstruáció után két nappal volt, így a ciklus 7. napja. két hét után csináltam tesztet, negatív lett, de most már 3 napja késik.


2014. szept. 7. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és feszülnek a melleim már pár napja.
2014. szept. 7. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz.. nem torveny az,h a 14.napon lehet peteeres. Ritkabb,h elobb van d egyaltalan nem lehetetlen. Sot.. spontan peteeres is letezik.
2014. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem,biztosan meg fog jönni azért feszülnek a melleid.De azért ovatosan nehogy legközelebb becsusszon!
2014. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha védekezés nélkül szexelsz, lehetsz terhes. max. kisebb az esély a menstruációkor, de nem nulla...

(sőt, még védekezéssel is lehetsz terhes, becsúszhat). mondjuk, szerintem ha negatív lett, nem vagy az, késést meg sok minden okozhat, nekem pl. sose volt pontos.

2014. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, bármelyik napon teherbe lehet esni, az is lehet hogy korán teszteltél. Csinálj új tesztet, most már 100%-ban kimutatja.
2014. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megjött! :)
2014. szept. 8. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon ..enis igy voltam a parommal ,belem is elvezett de semmi :)
2014. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!