Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík? Ti mit...

Halvány második csík? Ti mit gondoltok róla? Sziasztok! Ma reggeli első vizeletből csináltam, és ez kb a 10-15 perc elteltével "lett".

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 09:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
52%
Én látom és javaslom az x-epil csíkot. szal hanyadik dpo???
2014. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
52%

Figyi én is javasolnám az x-epil-t:) Szerintem az egy nagyon jó kis teszt. Nekem olyan szépen kimutatta a babót:)

Vagy esetleg a gabriel-t..

2014. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
47%
[link] ugyan ez az tesztem volt. Ez egy erőspozitív. Szerintem a Tied is az, csak halvány. Ez egy nagyon jó terhességi teszt:-)
2014. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Hááát, az a helyzet, hogy nem tudom, nem igazán szoktam számolgatni, de körülbelül akkor 9-10 nappal lehetek túl az ovulációmon, viszont ez tényleg körülbelüli. Édes pici lányomnál sem tudtam soha. Az valószínű,hogy elég korai a tesztelésem még, de ugyanazokat a dolgokat érzem magamon, mint amikor terhes lettem először (és akkor is nagyon hamar megéreztem a testem jelzéseiből, emlékszem még el sem maradt a menstruációm, már éreztem és tudtam).
2014. szept. 8. 11:01
 25/37 A kérdező kommentje:

11:01 -es válaszoló:

Igen, a tied szép erős pozitív teszt :)

Nincs mit tenni, várni kell. Veszek majd x-epilt is akkor, meg mindenfélét, és csinálok 2 nap múlva újra tesztet. Aranyosak vagytok, köszönöm!!

2014. szept. 8. 11:08
 26/37 anonim ***** válasza:
szerintem plusz, én is akkor láttam, mikor visszatetted a keretbe
2014. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ez pozitív lesz, csak nagyon korán teszteltél. Nekem is ilyen volt, de látszik a második csík! Reméljük, hogy nem kémiai terhesség.
2014. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én is ilyennel teszteltem és ott volt halványan a második csík,benne voltam az 5percben.2napjára teszteltem egy x-epillel és sajnos negatív volt :-(

Nagyon szurkolok neked,hogy pozitív legyen a teszted :-)

2014. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ez volt az én kérdésem nem rég! Sajnos nem volt baba!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
En latom :) drukkolok, hogy erosodjon!
2014. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!