Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye biztos nem lehetek...

Ugye biztos nem lehetek terhes, ha el vagyok kötve?

Figyelt kérdés

4 gyermekem van. Elkötöttek, úgy lettem terhes a 4.-kel. Utána a doki újra elkötött, tehát két kötés van a petevezetéken, és át is vágta.

Nekem minden terhességem úgy kezdődött, hogy az első 3 hónapban megjött.

Azért bizonytalanodtam most el, mert olyan, mintha mocorogna valami odabent, plusz hányingerem is van, és állandóan édeset ennék.

Mondjátok, hogy csak bebeszélem! Érdemes lenne tesztelni? Vagy csak félek?


2014. szept. 9. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes tesztelned.Nem hinném h ujra megismétlődne.De legalább megnyugszol.
2014. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. szept. 9. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedre kapásból írtam volna, hogy elvileg kicsi az esély, de már tôbbektől hallottam, hogy elkötés után terhes lett... Erre írod, hogy te is. :) Ilyen előzmények után nekem is erős kétségeim lennének! Szerintem úgysem tudna most meggyőzni senki, szóval tesztelj, az a biztos. Ha újra terhes vagy (kívánom, hogy ne, ha te is így szeretné), akkor a dokidtól lassan gyerektartást kérhetsz... :) Bocsi, lehet rossz poén jelen helyzetben! De amúgy szerintem igen csekély esély van rá, hogy két elkötés és átvágás után terhes vagy! Valószínűleg csak az ettől való félelem erősíti fel az érzéseidet. Ezért vegyél tesztet, hogy megnyugodj.
2014. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!

Az az igazság, hogy felőlem egy focicsapat is jöhetne még, de már alig férünk el. És összezsúfolni nem akarom őket. Mindenkinek van külön szobája, így nyugalom van.

Én pedig most valami hihetetlen nyugalmat és boldogságot érzek, és nem akarom, hogy ez megváltozzon.

2014. szept. 9. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet.mit vesztesz vele?majd irj mi lett
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj, hogy megnyugodj, de ha én lennék a helyedbe dokihoz is elmennék, csak azért hogy megnyugodjak.
2014. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!