Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon fontos!

Lehetek terhes? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A baratommal augusztus 14.-en voltunk egyutt, vedekeztunk ovszerrel, de kicsit olyan erzesem van mintha terhes lennek (voltam orvosnal, nem ezugyben, de nezte az ultrahangot es megkerdezte hogy vedekeztunk-e, majd miutan kozoltem h igen tovabb ment) a szex utan parnapra megjott a mensesem. Ettol meg lehetek terhes?!
2014. szept. 11. 08:55
 1/2 anonim válasza:
Ha terhes lennél az orvos közölte volna nem gondolod? És az mit jelent,hogy olyan érzésed van? Vannak tüneteid vagy ez csak ilyen női megérzés szerű? Mert nem mindegy. Meg azt írod megjött a menstruációd,akkor nem értem honnan veszed,hogy terhes lennél? De ha ennyire aggódsz akkor csinálj egy tesztet,ha van valami akkor már bőven kimutatja.
2014. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
miert nem kerdezted meg az orvost akkor ha ennyire agodsz ? de biztosan szolt volna ha terhes vagy. HA megjott akkor nagyon kicsi az esely ra , hogy az vagy. NE IZGULJ, es vedekezz mindig
2014. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!