Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este lefeküdtem a baratommal de nem védekeztünk! és szte belémélvezet egy kicsit ma pedig megjott. Van esély arra h terhes legyek? Fontos!

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
áhh nyugodj meg még van kilenc hónapod.
2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, megvan rá az esély... De ezt később tudod meg majd. Ajánlom a későbbiekben a védekezést. És ha elmúlt a menzeszed, egy terhességi teszt sem árthat.
2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kicsit belédélvezett? Olyan nincs. Vagy teljesen, vagy sehogy. Ezt most valószínű megúsztad, de legközelebb védekezzetek! Előváladék is van, az is veszélyes.
2013. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
Hát leányom ez nem volt szép dolog, most már az Úr kezeire vagytok bízva.
2013. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de még nem akkarok terhes lenni.. es abortuszt sem szeretnek.. mennyi az esélye h nem leszek terhes??
2013. nov. 3. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem akarom vagy nem akarom kérdése. Elméletileg az esély minden szeretkezésnél - ha nem védekezel - 50-50%. Vagy teherbe esel, vagy nem. Ezért fontos a védekezés. Ebbe gondolj bele.. vagy használsz óvszert, vagy 18 évig gyereket nevelsz. Nem mindegy...
2013. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudok v.mit vdinálni??
2013. nov. 3. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem nagyon. Keresd fel a nőgyógyászodat, vele tudsz beszélni - esetleg szülőkkel, bár szerintem azt el akarod kerülni...
2013. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
esemény utáni tabletta is kilove ha jol gondolom..ugye?? ://
2013. nov. 3. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt a lehetőséget a nőgyógyásszal beszéld meg, annyira nem értek a dologhoz. Mellesleg megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Csak kíváncsiságból
2013. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!