Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, fontos az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Ma szeretkeztünk a baratommal, a ciklusom 5. napja a mai. Terhesseget el se tudok kepzeli, a csaladom kitagadna. A gumi elszakadt. Valoszinuleg mielott elment a baratom a gumi csak kb. 1-masfel perccel azelott szakadhatott el. De a lenyeg, hogy elszakadt. Azt vettuk eszre, hogy az o laban folyik a "trutyi" de rajtam semmi. Izgulunk, hogy vajon igy, hogy meg azert rendesen folyik belolem a ver.. elnezest a kifejezesert, es amikor kilyukadt a gumi elovaladek is kerulhetett belem. A "cuccbol" rajtam nem vokt semmi, alul persze veres voltam, csak a baraton combja volt olyan. Mennyi az eselye hogy teherbe esek? Vegyek be esemeny utanit? Mi rola a tapasztalatotok? Nagyon felek, higy a ciklusom rendjet teljesen tonkre teszi. Elore is koszonom, valaszoljatok kerlek minel hamarabb. Ja es itt Magyarorszagon veny nelkul is hozza lehet jutni a gyogyszertarajban. NAGYON FONTOS!!! koszonom

#szex #terhesség #terhesség utáni tabletta
2013. szept. 6. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Elhiszem, hogy meg vagy ijedve ebben a helyzetben, én is meg lennék, de elsősorban nyugodj meg!!:)

aztán, szerintem vegyél be egy esemény utáni tablettát,minél hamarabb teszed annál inkább biztosabb a hatása!

Ha jól tudom vény nélkül lehet kapni, de még sosem vettem be ilyen tablettát tehát nem vagyok ebben száz százalékig biztos. Egyik ismerősöm vett be esemény utánit, neki semmi változást nem okozott, a másik ismerősömnek hasmenése lett, de egyikőjük sem esett teherbe!

2013. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, ne legyenek illúzióid, és ne nyugtasd magad. Vegyél esemény utáni tablettát. Én úgy tudom, hogy csak receptre kapható. Nem borítja fel tartósan a ciklust.
2013. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon, nagyon kicsi esély van rá, de megtörténhet. szerintem még ma vedd be. nem hinném, hogy a gyógyszertárban kiadják, orvosnak kell felírnia.
2013. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak receptre kapható eseményutáni, kb 2 hónappal ezelőtt kérdeztem meg 6 patikába. Úgyhogy muszáj nőgyógyászhoz menni, mert még a házi orvosod sem írhat fel! A legolcsóbb 6000 Ft, készülj fel rá! Én nem kockáztatnék, bevenném a gyógyszert, de szerintem nem lehetsz így terhes, tudom, sokan jönnek hogy de vérzés alatt is meg blabla, de nekem nem ez a tapasztalatom.
2013. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 vakondka ***** válasza:
Ne várj meg több választ, futás a nőgyógyászhoz és írasd fel az esemény utáni gyógyszert és vedd is be amilyen hamar csak lehetséges!
2013. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tévedés! Recept nélkül is lehet kapni! Anno nálunk is kiszakadt és másnap reggel ment el a párom venni és kapott. Viszont abban nem vagyok biztos hogy 6000 vagy 8000 volt e...:/
2013. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a barátom kivette időben, de az előváladékkal is terhes lehetek így, hogy menszeszelek? Az nagyon minimális, és a megért petesejtem jön ki tulajdonképpen. A következő még nem ér, majd csak 2-3 nap múlva ha elmúlik. Szerintetek? Nagyon kicsi az esélye. Segítsetek!:/
2013. szept. 6. 18:19
 9/12 vakondka ***** válasza:
Ha menzeszelsz nagyon kicsi az esélye a terhességnek
2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezzel nem érdemes kísérletezni hiszem a terhességről van szó, inkább vedd be a semmiért minthogy ne vedd be és baj legyen!
2013. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!