Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek a terhességtöl,...

Ti nem féltek a terhességtöl, ill. a szüléstöl?

Figyelt kérdés
babát tervezünk de borzalmasan félek tölle,ezt ti hogy gyüritek le??
2013. nov. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem féltem és nem is félek. Általában az ember az ismeretlentől mindig fél. Te mitől? A terhességben nincs semmi, teljesen természetes. Szülésnél a fájdalomtól illetve a dolgok történésétől tudsz, de ezt is csak olvasás vagy mások tapasztalatai alapján, mivel te még nem élted át.
2013. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit kell ezen legyűrni? ez a természet rendje évmilliók óta...
2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, a terhesség, és a szülés csak a jéghegy csúcsa! :)

Az igazán kemény dolgok utána jönnek! Menet közben majd szépen alakul a dolog, nyugi és ne gondolkozz túlságosan előre, mert úgy sokkal könnyebb! :))

2013. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valahogy pedig legyél túl rajta mert feltételezem addig babátok sem lesz :)

Én javaslom a szüléstörténetek olvasását, terhességről-szülésről szóló cikkek olvasását! Nekem sokat segített, bár én nem aggódtam, tudtam hogy ez meg ez várható, azzal is tisztában voltam hogy piszkosul fog fájni, felkészültem a végén a lehető "legrosszabbra" így nem ért váratlanul semmi. Hidd el, meg fogsz nyugodni, főleg ha már kismama leszel. akkor már a hasadban lévő babával fogsz jobban törődni, nem a szüléssel :) Ha meg odakerül a sor hogy szülsz, hidd el nem lesz idő azzal törődni :)

2013. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!