Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes annak ellenér...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetek-e terhes annak ellenére, hogy negatív lett a teszt és megjott a bajom?

Figyelt kérdés

Július 17-én múlt el a bajom és 18-án együtt voltunk a párommal védekezés nélkül. (elmondása szerint, nem élvezett el bennem) azóta augusztus 26-án jött meg két hét késéssel kb, de sokkal kevesebb és nem annyira élénk piros mint szokott, de ugyan úgy őt napig tartott. Augusztus 22-én lett egy negatív tesztem, de elég sok tünetet észre veszek magamon... Pl: sok nyál, has növekedés, fejfájás, szédülés, hányinger...


Lehet hogy baba van???? Járt már valaki így??



2014. szept. 12. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu, inkabb talan valami miatt megborultak a hormonjaid. Ha baba lenne, azt mar tutira mutatta volna a teszt. Ha terhes lennel, meg tutira nem novekedne a hasad ennyi ido utan, a tobbi tunet egy sima betegseg miatt is lehet, a menzid is keshetett amiatt, hogy bujkal benned valami.
2014. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kizárt dolog hogy terhes vagy... ezeket a tünetek meg esetleg csak bebeszéled magadnak azért produkálod
2014. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEM! Ne zabálj annyit és akkor nem nő a potrohod :D
2014. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor marad a doki,hogy mi a szösz lehet :(
2014. szept. 13. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baba van a dologban. Megjött és a többi tünet sem pont terhes. Bár simán be tudja magának beszélni az ember lánya ezeket a babás tüneteket :) Amúgy, bocsi, de hogy a fenébe érted azt, hogy a párod elmondása szerint nem élvezett beléd?? Te nem veszed észre, hogy elélvez vagy sem? :/
2014. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért félek mert tényleg szembetűnően nagyobb a hasam és nem eszem sokat..

És kérdésedre a válasz eddig még nem élvezett el bennem, erre mindig ügyeltunk, és már több éve együtt vagyunk, mással nem voltam soha így nem tudom milyen...

2014. szept. 20. 14:30
 7/8 A kérdező kommentje:
4napja volt megint egy negatív tesztem, de elég sokat kellett várni mire kimutatta azt az egy csíkot.
2014. szept. 20. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom vagy cisztád van vagy hormonprobléma felkeresnék egy endokrinológust
2014. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!