Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan leszünk babásak Júniusba?

Hányan leszünk babásak Júniusba?

Figyelt kérdés
A remény hal meg utoljára?! :-)
2014. szept. 13. 11:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mielött valaki kötekedne mint mindig én ugy számoltam ha most össze jön a szülés Júniusba lenne :)
2014. szept. 13. 11:36
 2/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Kisebb gyermekemmel én is szeptemberben lettem várandós és június közepén született meg...Remélem a te terved is valóra válik a nyári babával.
2014. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Mi minden erőnkkel azon leszünk a férjemmel :) 3. próbálkozós hónap lesz, van egy 1 éves kicsi lányunk, de minél előbb szeretnénk a kistesót! Nekem még csak most múlik el a mensim, a ciklusaim rendszertelenek, de kb olyan 28. körülire várható elvileg a peteérésem, tehát június végén szülnék,ha..... Veled mi a helyzet, kedves kérdező? Én 25 éves vagyok egyébként és nagyon remélem, hogy ezúttal összejön! Neked is sok sikert!
2014. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én keddre nem várom. 5. ciklusnapon voltam dokinál, nagyon fájt a petefészkem. Ekkor volt 2 cm a tüsző. Remélem megrepedt. 5 napja öklendeztem a wc-n, mint az előző terhességemnél. Szerintem túl korán volt, mint tünet, úgyhogy semmi jóra nem számítok.

2014. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is szivesen szülnék Veletek együtt jövő júniusban :) Még mensim van,de utána show must go on....
2014. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3dik!Nekünk a 2 dik probálkozos honap ma vagy holnap lesz ovum szerintem reggel meg volt mert nagyon fájt a petefészkem a jobb oldaliban várunk érést mert csütörtök voltam uh és akkor középidöben voltam igy kérte a dokim vasárnapig ne legyen fejfájás aktivkodjunk :-)nekünk 5dik baba lesz van már 2 fiu 2 lány :-D mindenkinek sok sikert kivánok!!
2014. szept. 13. 13:18
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is veletek szeretnék tartani! ez az első próbálkozos hónapunk.a második babánkat szeretnénk összehozni.holnap van ovum. drukkolok nektek:)
2014. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem a 7. hónapban halt meg a kislányom, ez volt a 3. próbálkozós hónapunk. Még nincs babám, 33 éves vagyok. :(

El vagyok keseredve, félek, hogy megint évek kellenek, mire teherbe esek.

2014. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom. :) Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk. Még nincs babánk, de már nagyon szeretnénk. Jó lenne ebben a hónapban összejönne. :)
2014. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bár nekem még csak most múlt el a menzeszem, és a ciklusaim is eléggé rendszertelenek, de azon leszünk, és úgy állunk hozzá, hogy MOST sikerül! :)

Drukkolok mindenkinek - beleértve magamat is -, aki jövő nyáron babázni szeretne! :)

2014. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!