Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a jelek lehetnek azért,...

Ezek a jelek lehetnek azért, mert babát várok? Voltuk együtt a férjemmel a pé-m környékén, de védekeztünk. Igaz, egyik védekezési módszer sem 100%-os.

Figyelt kérdés

Pár napja (2-3) késik a menszeszem, többször éhes vagyok (bár ez ilyentájt már máskor is előfordult), és néha szurkál az alhasam.

Ha a héten nem jön meg -már volt, hogy egyszer 5 napot késett-, akkor hétvégén csinálok egy tesztet. (Miért várok addig? Igazából nem tudom...)


2010. aug. 10. 08:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és van olyan, hogy úgy érzem meg akar jönni, de mégsem. Aztán lehet ennek semmi köze hozzá, de ugyan olyan hőfoknál, ugyan úgy öltözve van, hogy kicsit fázok vagy, hogy melegem van.
2010. aug. 10. 08:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Még valami: sokszor, többször járok WC-re, igaz mostanában sokat is iszok, úgy érzem mintha ki lenen száradva a szám, torkom.
2010. aug. 10. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne tudni, hogyan védekeztetek. Amúgy akár késhet is, ezek nem teljesen egyértelműek, lehet, csak bemeséled magadnak.
2010. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, hogy miért lényeges a hogyan, de mindegy; aktus megszakítással. Tudom sokak szerint ez felelőtlen, de nekünk eddig (több, mint 3 éve) tökéletesen bevált.
2010. aug. 10. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod a megszkításos védekezésről csak annyit, hgy hugom 8 év után lett így terhes:-)))

Mideképpen vegyél teszet, elég 1 kóbor sperma és jön a baba.

2010. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem sanszos, hogy terhes vagy. Megszakításos módszert csak akkor szabad alkalmazni, ha az ember szembe néz a ténnyel, hogy becsúszhat a baba, és ha már becsúszik, hát akkor annak is örül :) Remélem, ti is így vagytok. Én nem várnék a hétvégéig a teszttel. Pecsételő vérzésed nem volt?
2010. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, csinálj tesztet, vegyél egy jót, Qupidot vagy ClearBluet, biztosan kimutatja már. A tünetek semmit nem jelentenek, lehetnek idegeskedéstől, vagy a menzesz előjelei is.
2010. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pecsételni nem pecsételtem, legalábbis eddig még nem.
2010. aug. 10. 14:03
 9/9 A kérdező kommentje:

Tegnap, ma akad egy kis fehér folyás.

Amúgy bár nem terveztük, de ha baba, akkor örömmel fogjuk várni a megszületését.

2010. aug. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!