Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú sikertelen próbálkozás...

Hosszú sikertelen próbálkozás után meddig lehet még a babában reménykedni?

Figyelt kérdés
Tegnap a férjem azt mondta hogy nem akarja már tudni hogy mikor van peteérésem. Én is belefáradtam. 2007 óta próbálkozunk, és többször vagyunk azért együtt, mert "most" kell!! Már én is utálom, de ha én sem számolok, és figyelek, akkor soha nem lesz babánk.
2010. jan. 19. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon gyorsan hagyjátok abba!!!

Lehet,hogy pont azért nem jön össze,mert

ilyen "görcsösen" próbálkoztok!

Élvezzétek az együttléteket!!!,de ne "muszáj"ból!

2010. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a férjednek, ha nem akarja tudni. Nagyon rosszul hat a férfiakra, ha tudják, hogy MOST teljesíteniük kell. Az én férjemnek legalábbis a padlóra vágta a potenciáját ez a tudat, és ez csakis az én hibám volt.


Mióta nem tudja, mikor kellene szeretkeznünk, azóta nincsenek gondjai, nem végződnek a részemről sírással a szeretkezések, mert nem jött össze az orgazmus - viszont összejött a baba. Úgyhogy neked is csak azt tudom tanácsolni, ami nekünk beevált, hogy ne tudasd vele, mikor ovulálsz. Sehogyse. Maradjon ez titok előtte. Csak csábítsd ágyba, és szeresd.


Ja, és ne számolj, hanem ovutesztelj! Sokkal megbízhatóbb. Így derült ki, hogy 28 napos ciklusnál nekem nem a 14., hanem a 16. napon van tüszőrepedésem...

2010. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Te 2 éve próbálkozol és az orvoshoz még nem mentél ezügyben??? Lehet, hogy 2 éve tök feleslegesen stresszelitek magatokat és valami tök egyszerű megoldás lenne.

Én sose értettem az ilyet...

2010. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2010. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

25 éves fiatal vagyok, mi is a babavárós korszakban vagyunk, de mi mégcsak két hete próbálkozunk. Így saját tapasztalatot nem tudok írni csak másét. Az édesanyám és az édesapám 6 évig próbálkozott mire hajlandó voltam megfoganni. Ha valamit nagyon szeretnél elérni az életben soha ne add fel. Közelitsd meg a dolgokat másfelől. Ha az én szüleim is feladták volna, nem tudnék írni neked. :-D Mellesleg van egy hugom is aki 2 és fél évre rám született.

Sok szerencsét és remélem segítettem.

2010. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvos, kivizsgálás, és lehet, hogy nagyon hamar meg is oldódik a probléma. Persze várhattok még évekig a csodára, ha nem sürgős a baba, csak akkor nem értem, minek figyeled a peteérést??
2010. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanezt csináltam mint Te!Nagyon vigyázz!Mert nálunk sajnos majdnem válás lett a vége!:(((((((((De szerencsére felfogtam,hogy ez így nem jó!Elmentem dokihoz!Kivizsgáltak!Rendbe hozták azokat a gondokat,amik voltak!Továbbra sem jött a baba!Majd elcipeltem a férjemet is dokihoz!És kiderült,hogy ott is gond van!És azt tanácsolták menjünk lombikra,mert nekünk másképp úgysem fog menni!Pénzünk az nem volt így nem mentünk!Gyűjtögettünk!És nem foglalkoztunk a baba kérdéssel!Összesen 5 év telt el az első próbálkozástól!És spontán teherbe estem(menses előtt 2 nappal(Ennyit a számolgatásról,meg a középidőröl)!Most 15 hetes vagyok és nagyon boldog!Menj dokihoz minél hamarabb!És ne kínozd magad!Mert a sok csalódás tönkretesz!Sokkal jobb világosan látni,hogy mi a helyzet!És a reményt soha nem szabad feladni!!!!!!!!Nagyon drukkolok Nektek!
2010. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne számolj, és ne figyelj. Felesleges és baromság. Tudom, mert végigcsináltam. Szintén 2007-ben kezdtünk el dolgozni a babán, és 2008. közepétől orvoshoz is jártunk. Semmi konkrét probléma. Az ovuteszt mindig negatív, uh szerint sem volt peteérésem. Aztán tavaly novemberben elég lett. Se orvos, se hőmérő, se számolás.

8 hetes terhes vagyok. Mint utólag kiderült, a 25-26. napon van a peteérésem. Számolgathattam volna még évekig, középidőben SOSEM estem volna teherbe. Hagyj abba mindent, szeresd a férjed, élvezd a szexet, és ennyi!!

2010. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Járunk már dokihoz, az én hormonvizsgálatom már megvan. A férjem februárban megy ondóvizsgálatra. Aztán meglátjuk mi lesz, mit javasolnak. Valami inszeminációról beszélt a doki. Sok mindent ki próbáltunk, szedtem clostylt, hőmérőztünk, pózok, meg minden. Ovu tesztet csinálok, de már engem is zavar ez a helyzet, nem hogy őt. Azért köszi hogy az orromra koppintottatok, de ti is tudjátok milyen, amikor körülöttetek mindenkinek van már bébije, csak nektek nincs. Olyan jó anyuka lennék! :)
2010. jan. 20. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok.

Sok szerencsét kívánok!

2010. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!