Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés miatt műtétem volt,...

Vetélés miatt műtétem volt, most védekeznünk kell egy ideig. Hogyan? Gyógyszer, gumi kizárva. És ha közben becsúszik? Ismét elvetélhetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk 6 hétig nem is lehetett szexelni. amúgy mi megszakítással védekeztünk. gyógyszert nem akartam újból, gumi meg köszönöm, de nem.

mennyi időt mondott a doki, miután próbálkozhattok újra?

nekem azt mondta első mensi után már lehet, de mi vártunk még, mert sok helyen azt olvastam, hogy 3 hónapot javasolnak a dokik, ki akartam várni, hogy regenerálódjon a méhem. azért legalább 1-2 hónapot várjatok vele

ha véletlenül becsúszna nem hiszem hogy gond lenne, de akkor a helyedben táppénzre mennék majd és legalább a 12. hétig sokat pihennék biztos ami biztos. szedj vitamint, hogy segítsd a regenerálódást, pl E vitamin C vitamin és még cickafark teát is ittam, de szigorúan csak peteérésig! (mert terhesség alatt tilos) vagy igyál palástfű teát

2010. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma van 3 hete,hogy műtöttek,ennyit mondtak a szex mellőzésére. Voltam kontrollon,szépen meggyógyult a méhem,mindent rendben találtak. C vitamint idáig is szedtem,meg hamarosan majd elkezdem a folsavat.

Nekem 3 hónapot mondott a próbálkozásig,amiből 1 már lejárt.

Ti most hol tartotok? Nektek már össze is jött a baba?

2010. jan. 19. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónapja volt a műtét, 2 mensi rendesen időre megjött, kontrollon azt mondták minden rendben, úgyhogy próbálkozunk már, de az eredményt még nem tudom :)

én is szedek már terhesvitamint. úgy hallottam, hogy missed után könnyebb a teherbeesés, mert a szervezet még emlékszik a terhességre. hát nem tudom van-e tudományos alapja

nálatok kiderült mi volt az oka? nálunk nem

2010. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem derült ki,mivel mindkét esetben lesz@rtak a kórházban,mikor bementem,hogy barnázgatok...

Mikorra nem várod?

Én is úgy tervezem,hogy 2 mensit várok!:)

2010. jan. 19. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
jan 31- re nem várom.
2010. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor drukkolok!:)

Mindenképp írd meg,mi lett!!!

2010. jan. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!