Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi vagy gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés

Valószínűleg megtörténik hamarosan az első, de nem tudom, hogy mivel védekezzünk. Anyu gyógyszert akar íratni, de én még nem szeretném szedni. De mivel tudom, hogy ő nem bízik a gumiban, így én se, és nem tudom mi lenne a jó megoldás. Melyiket válasszam?

20/L


2009. szept. 19. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
a gumi abban jobb h nem kaphatsz el esetleges fertőzéseket és ha te nem akarsz még gyógyszert szedni akkor ne szedj, te döntésed;)
2009. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már az első megtörténtekor is szedtem a gyógyszert. De ha nem akarod szedni persze nem muszáj. Ha megbízol az óvszerben(ami a s nem kívánt terhességen kívül még sok mindentől véd) akkor nyugodtan csináljátok azzal. Ha a párodnak már van tapasztalata (gumi téren is:D) akkor nyugodtan. Ha jó márkát vesztek nem lesz azzal semmi baj:)

Ha parázós vagy akkor lehet a gyógyszert választani, az a tuti. És nem anyudnak kell bíznia a gumiban hanem neked:)

2009. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a gyógyszerre szavazok. a gumióvszer durva környezetszennyezés, na meg utálom használni. :) a gyógyszer az nagyon korrekt megoldás, akár ki is fizetem, olcsúbb mint heti 3-4 csomag gumi.
2009. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha biztos alapú a kapcsolatod akkor írass nyugodtan gyógyszert vagy hüvelygyűrűt.
2009. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az elején inkább használjatok gumit. Hidd el, eléggé megbízható az is, és a betegségek ellen is véd. Persze más hogy nem annyira kényelmes, és a rajta lévő síkosító is elég kellemetlen tud lenni mikor lejön, de gyógyszerért szerintem akkor érdemes elmenni, amikor már rendszeres szexuális életet élsz. Vagy ha nagyon aggódsz, akkor csinálhatod azt is hogy elmész gyógyszert feliratni és elkezded szedni, és használtok gumit is. A gyógyszer általában úgy sem hat rögtön hanem kb 1 hónap után van olyan hatása hogy lehessen kiegészítő fogamzásgátlás nélkül is csinálni.
2009. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!